Celebrity

8. prosince 2022 17:13

Eliška Reiglová

Meghan a princ Harry popsali příběh své lásky. Na prvním rande ji stihl naštvat

Ve čtvrtek vyšel dlouhodobě očekávaný dokument Harry & Meghan, který mapuje příběh v pořadí druhého následníka trůnu a jeho životní lásky. Královský pár v něm poprvé prozradil detaily svého vztahu od jeho počátků v červenci roku 2016. Jiskra přeskočila už během první krátké schůzky a netrvalo dlouho, než jejich vztah prošel první velkou zkouškou.

Meghan Markle a princ Harry se v dokumentu streamovací služby Netflix rozpovídali o tom, jak se do sebe zamilovali. Prozradili, jak proběhla jejich první schůzka, jak dlouho poté následovala druhá a jak se snažili svůj vztah co nejdéle tajit. Mladší syn krále Karla III. zpočátku přemýšlel hlavně o tom, jak svou přítelkyni ochránit před tím, co zažily jeho bývalé partnerky.

Trapas na první schůzce

Nyní již manželé se seznámili prostřednictvím kamarádky přes Instagram. Jeden druhému důkladně prohledali profily, aby se toho o sobě před první schůzkou navzájem co nejvíc dozvěděli. Z fotografií, které princ Harry sdílel, byla tehdy americká herečka nadšená. Hned v úvodu schůzky ji nicméně stihl charismatický aristokrat naštvat.

„Přišel jsi pozdě,“ vytkla Meghan Markle v dokumentu svému manželovi s úsměvem na rtech. Princ Harry se jí ještě před pozdním příjezdem na schůzku začal prostřednictvím textovek omlouvat. „Byly problémy v dopravě. Přijel jsem pozdě a navíc zpocený,“ přiznal princ, který přesto dokázal svou polovičku během pouhé hodiny okouzlit.

Druhé rande a vztah na dálku

Hned den po první schůzce se Meghan a Harry sešli znovu. Dalšího dne měla Meghan odlétat zpět do Spojených států, kde ji tou dobou stále držely pracovní povinnosti. Druhá schůzka byla jakýmsi zpečetěním pocitů, které si oba odnesli z předešlého dne. „Řekli jsme si, že tomu dáme šanci,“ přiznala Markle.

V následujících dnech si partneři několik hodin denně volali a udržovali spolu vztah na dálku. Shodou okolností se jim sešel jeden volný týden v jinak přeplněných rozvrzích, tento týden chtěl ale princ Harry strávit v Botswaně v jižní Africe. Jeho pozvání, aby jela s ním, Meghan přijala bez delšího zaváhání.

„Viděli jsme se dvakrát a najednou jsme spolu měli strávit pět dní v buši pod stanem. Co kdybychom se neměli rádi? Naštěstí jsme se rádi měli. Mohli jsme být sami sebou. Nebyl tam signál, žádná koupelna, žádná zrcadla,“ zasmála se Meghan Markle.

Nový dokument o Meghan a Harrym:

Zásnuby

V říjnu téhož roku vyšel vztah Harryho a Meghan najevo. Necelý rok partnerství pak stačil princi k tomu, aby byl přesvědčený, že si svou přítelkyni chce jednoho dne vzít za manželku. Zásnuby proběhly v utajení a musel jim pochopitelně předcházet souhlas ze strany královny Alžběty II., jejíž názor byl pro budoucnost vztahu zásadní.

„Prozradilo mě, že jsem otevřel šampaňské. To normálně nedělám. Pak jsem zapálil patnáct svíček a jako rukojmí mi posloužil její pes,“ zasmál se princ Harry, který poklekl s prstenem a u nohou mu kromě psa ležely i květiny.

Zdroj: Autorský text

Sdílejte článek
Štítky láska stan Instagram Alžběta II. vztah princ Harry Meghan Markle Netflix Botswana Karel III. randění

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.