Celebrity

3. listopadu 2022 06:00

Tomáš Durčák

Každodenní shon Meghan Markle: Krmení psů, rodinná snídaně a oběd pro Archieho

Meghan, vévodkyně ze Sussexu a manželka britského prince Harryho, začala letos v srpnu tvořit svůj vlastní podcast s názvem „Archetypes“, v němž se snaží rozebírat historické společenské stereotypy o ženách. Zároveň se s posluchači dělí o některé informace ze svého soukromí.

Meghan začíná ráno staráním se o roční dcerku

posledním díle s podtitulem „Dobrá/špatná manželka, dobrá/špatná máma“, který měl premiéru 1. listopadu, se Meghan (41) mimo jiné podělila o svůj ranní program, který přirovnala k „vichřici“. Tu prožívá s Harrym (38), jejich dvěma potomky Archiem (3) a Lilibet (1) a také trojicí psů v kalifornském sídle za v přepočtu necelých 350 milionů korun.

Meghan prozradila, že se svým mužem každý den začínají péčí o své děti, poté následuje krmení psů a pak vévodkyně připravuje pro svou rodinu snídani, což považuje za „velmi důležité“.

Meghan patří k nejkontroverznějším celebritám:

„Jsem si jistá, že náš ranní shon se bude postupem času stávat jen chaotičtějším, jak děti budou starší a starší. Moje ráno začíná s Lily, mám zapnuté oba monitory, abych děti slyšela. Jakmile se probudí, jdeme spolu dolů. Asi půl hodiny po ní se většinou probudí Archie,“ rozpovídala se Meghan o typickém ránu ve svém kalifornském domově.

Chystání snídaně pro celou rodinu je pro ni velmi důležité

„Ještě než se probudí, začnu mu připravovat svačinu. Vstává s ním manžel, který jej potom přivede dolů,“ pokračovala vévodkyně a dodala: „Pak všem třem nachystám snídani. To je pro mě velmi důležitý rituál, miluju to. Mám pocit, že je to nejlepší možný způsob, jak začít ráno.“

Hned jak nakrmí své nejmilejší, přesouvá se dvojnásobná maminka k jejich čtyřnohým miláčkům, kteří už rovněž čekají na svou snídani: „Pak mě hned čeká krmení všech tří psů. Zrovna jsme si pořídili dalšího. Hned potom už musím Archieho vypravit z domu do školy a… vlastně to celé působí jako taková časová vichřice.“

Meghan rovněž nezapomněla pochválit Harryho za to, že se ranní rutiny aktivně účastní a pomáhá jí s dětmi: „Je skvělý!“ Ve světle své zkušenosti také vyjádřila „hluboký obdiv všem ženám, které procházejí stejným ranním shonem jako matky samoživitelky, protože být matkou je samo o sobě obtížné.“

Harry a Meghan nestráví Vánoce s králem

Sledovaný královský pár „utekl“ z Velké Británie i od svých královských povinností v roce 2020 poté, co již podle svých slov nedokázal vydržet tlak ze strany královské rodiny. Dle nepodložených tvrzení Meghan se k ní nejmenovaní členové královské rodiny měli chovat i s jistým rasistickým podtextem.

Od té doby jsou vztahy mezi nimi a jádrem královské rodiny napjaté. A navzdory tomu, že letošní pohřeb královny Alžběty II. byl vnímán jako možnost, jak zakopat válečnou sekeru, Harry a Meghan podle všeho plánují odmítnout pozvání krále Karla III., aby Vánoce strávili v Británii.

Sdílejte článek
Štítky rodina snídaně princ Harry Meghan Markle podcast ráno ranní rutina Princ Harry a Meghan Markle Archie Mountbatten-Windsor

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.