Hrdá Mahulena Bočanová se pochlubila fotkou dcery. Krásu zhodnotila i Dagmar Havlová

Dcera Mahuleny Bočanové (55) Márinka oslavila na podzim 22. narozeniny a zdá se, že roste opravdu do krásy. Za fotografii, kterou její maminka sdílela na sociálních sítích, sklidila úspěch u přátel i fanoušků.

Márinka je dcerou Mahuleny Bočanové a producenta Viktora Mráze, který byl hereččiným manželem v letech 2001 až 2009. Krásná slečna bohužel trpí lehkou formu autismu a potýká se rovněž s epilepsií.

„Nevěděla jsem, co to je, a když padla do bezvědomí, které trvalo nekonečně dlouho, myslela jsem, že jsem ji ztratila. Když se mi pak vrátila, začal nám nový život. Lepší život. S obrovským nadhledem a vnitřní svobodou. Radujeme se z každého dne. Nic není podstatný, jen to, že se vaše dítě směje a má červené tváře a teplo v rukou. Vše ostatní jsou malicherné starosti,“ popsala Mahulena v rozhovoru pro Kafe.cz nehezký zážitek v podobě dceřina prvního epileptického záchvatu, který se objevil zhruba před třemi lety.

Veškerá péče o dceru tedy padla na Bočanovou. Svou roli však bere s notnou dávkou optimismu a za každý den strávený s dcerou je velmi vděčná.

„Márinka je velice krásná slečna, dvacítka, na které nic nepoznáte, dokud s ní nenavážete konverzaci. Ale zase je dobrá v komunikaci s lidmi. Není uzavřená, nebojí se jich, nevadí jí cizí prostředí, má lidi ráda,“ popsala Mahulena Bočanová v jednom z rozhovorů pro pořad Showtime.

Z miminka je mladá slečna, dojímá se Mahulena Bočanová

Snědá a tmavooká Mahulena Bočanová patří k nejkrásnějším herečkám u nás. Poté, co se jí narodila dcera, doufala, že trochu toho exotického vzhledu dceři předá. Jenže to se hodně zmýlila. Márinka je totiž blonďatá a modrooká. Na poslední fotografii, kterou se Bočanová pochlubila, je jasně vidět, že z malé holčičky vyrostla úchvatná dáma. „Z miminka je mladá žena. Ten klid v její tváři byla ale dřina, o tom žádná,“ napsala Mahulena ke snímku, který zveřejnila na svém Instagramu.

Během chvíle se začaly objevovat komentáře od fanoušků i známých osobností. „Teď asi závidí všechny, které si nechávají zoufale napichovat ty své pusinky. Je překrásná,“ rozepsala se Alice Bendová a upozornila na to, že má Márinka opravdu krásné plné rty. „Měla by dělat fotomodelku,“ přidala se bývalá první dáma Dagmar Havlová.

Mahulena Bočanová dělí svůj život mezi práci a milovanou dceru Marinu:

Z Mariny vyrostla opravdu krásná dáma, která je přirozená, má čistou duši a vypadá zkrátka jak anděl, shoduje se většina sledujících.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 6. 2023

Berani, kdybyste měli ve firmě na starosti personální oddělení, začali byste dnes kompletně měnit náborový proces. Zaměřili byste se spíše na lidský faktor než na diplomy a ocenění, kterými lidé mávají na důkaz svých schopností. Důvěra v lidi v kombinaci s důvěrou ve vlastní instinkty by se vám mohla vyplatit více, než si dokážete představit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.