Seriály a filmy

1. prosince 2021 05:55

Burešová si střihla hit Marie Rottrové. Jak se píseň k seriálu ZOO povedla?

ZOO (1) - upoutávka

Rodinný seriál ZOO se pomalu chystá na obrazovky a na jedno slavnostní natáčení do nových dekorací zavítala i zpěvačka Marie Rottrová. Přišla seriálu popřát dobrý start a také si poslechnout Evu Burešovou, která se zhostila jednoho z jejích hitů – Kůň bílý.

V nových ateliérech padla klapka rodinného seriálu ZOO, kde hlavní roli hraje Eva Burešová. Její Viki Janečková má dvě tváře a tu záhadnější představila novinářům hned při startu. Za doprovodu Václava Noida Bárty, který mimochodem v seriálu vystupuje s Evou a hraje klávesáka, vystřihla dva songy, z nichž ten druhý patří zpěvačce Marii Rottrové.

Titulní píseň seriálu ZOO nazpívala Eva Burešová

„Lehká nervozita panovala a jsem moc ráda, že se to paní Rottrové líbilo. Chválila mě,“ přiznala po svém výstupu herečka, která prozradila i to, co zajímavého na Viki vlastně je. „Ona je to velmi rázná holka, která má problémy, má i dluhy, problémy s bývalým partnerem... Ve dne se stará o děti, pomáhá, pracuje – a v noci si přivydělává jako Lady X v nočním baru, kde pod maskou a parukou zpívá.“

Tomu, jak Eva na slavnostní klapce zpívala, přihlížela lady soul Marie Rottrová. „Eva to zazpívala krásně. Bylo to jiné a myslím si, že coververze jsou super. Jsem ráda, že si píseň Kůň bílý půjčili. To se u nás moc neděje, zato ve světě, když je nějaká dobrá písnička, zpívá ji třeba i deset zpěváků, každý v jiném aranžmá, osobitě, po svém. Mně se to moc líbí a je to fajn,“ přiznává zpěvačka, která sama pravidelným seriálovým divákem není.

„Víte, já taky každý večer nejsem doma, a kdyby mi pár dílů uteklo, už to není ono,“ prozradila. Že by se ale třeba nějaké malé herecké zastavení v seriálu odehrálo, oblíbená zpěvačka vůbec nezavrhuje. „Zahrát si v seriálu? Nevím, muselo by to být něco konkrétního. Malá epizodní rolička, proč ne?“ přemýšlí Marie Rottrová, která novému seriálu ZOO přeje jen úspěch.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 2. 2024

Berany možná čekají krušné chvíle. Dobrá zpráva je, že se to zlepší. Pokud jste rodiče, děti budou každých pět minut něco chtít a vy můžete cítit tlak ze všech stran. Ani váš milostný život není imunní vůči pochybnostem, které jako by se vám vznášely nad hlavou. Žádný kompromis pro vás není možný, Berani. Jen vydržte a vězte, že přicházejí klidnější dny.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.