zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Burešová si střihla hit Marie Rottrové. Jak se píseň k seriálu ZOO povedla?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 01.12.2021
Rodinný seriál ZOO se pomalu chystá na obrazovky a na jedno slavnostní natáčení do nových dekorací zavítala i zpěvačka Marie Rottrová. Přišla seriálu popřát dobrý start a také si poslechnout Evu Burešovou, která se zhostila jednoho z jejích hitů – Kůň bílý.

reklama

V nových ateliérech padla klapka rodinného seriálu ZOO, kde hlavní roli hraje Eva Burešová. Její Viki Janečková má dvě tváře a tu záhadnější představila novinářům hned při startu. Za doprovodu Václava Noida Bárty, který mimochodem v seriálu vystupuje s Evou a hraje klávesáka, vystřihla dva songy, z nichž ten druhý patří zpěvačce Marii Rottrové.

Titulní píseň seriálu ZOO nazpívala Eva Burešová

„Lehká nervozita panovala a jsem moc ráda, že se to paní Rottrové líbilo. Chválila mě,“ přiznala po svém výstupu herečka, která prozradila i to, co zajímavého na Viki vlastně je. „Ona je to velmi rázná holka, která má problémy, má i dluhy, problémy s bývalým partnerem... Ve dne se stará o děti, pomáhá, pracuje – a v noci si přivydělává jako Lady X v nočním baru, kde pod maskou a parukou zpívá.“

Marie Rottrová, David Gránský, Eva Burešová a Michaela Pecháčková
Autor: FTV Prima/ Zoo Marie Rottrová, David Gránský, Eva Burešová a Michaela Pecháčková

Tomu, jak Eva na slavnostní klapce zpívala, přihlížela lady soul Marie Rottrová. „Eva to zazpívala krásně. Bylo to jiné a myslím si, že coververze jsou super. Jsem ráda, že si píseň Kůň bílý půjčili. To se u nás moc neděje, zato ve světě, když je nějaká dobrá písnička, zpívá ji třeba i deset zpěváků, každý v jiném aranžmá, osobitě, po svém. Mně se to moc líbí a je to fajn,“ přiznává zpěvačka, která sama pravidelným seriálovým divákem není.

„Víte, já taky každý večer nejsem doma, a kdyby mi pár dílů uteklo, už to není ono,“ prozradila. Že by se ale třeba nějaké malé herecké zastavení v seriálu odehrálo, oblíbená zpěvačka vůbec nezavrhuje. „Zahrát si v seriálu? Nevím, muselo by to být něco konkrétního. Malá epizodní rolička, proč ne?“ přemýšlí Marie Rottrová, která novému seriálu ZOO přeje jen úspěch.

Eva Burešová a Štěpán Benoni v novém seriálu ZOO.

Těšte se! Nový seriál ZOO s Burešovou, Pecháčkovou a Taclíkem spustí Prima 13. ledna 2022

reklama

Související témata: ZOO , FTV Prima , seriál ZOO , ZOO online , Marie Rottrová , Eva Burešová , 1. klapka

reklama

Přečtěte si také

reklama