zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

Diana se přepočítala. John si v seriálu Slunečná našel jinou. Jak svůdkyně zareaguje?

Diana se přepočítala!
Autor: FTV Prima/ Slunečná Diana se přepočítala!
Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 18.11.2021
Známá svůdnice a zlatokopka Diana byla přesvědčená, že je její taktika naprosto bezchybná. To se ale přepočítala, Johna její odmítání přestalo bavit. Diana bude proto muset nasadit silnější kalibr. Jaký? Dozvíte se to ve čtvrtek ve 20:15 na Primě v další epizodě seriálu Slunečná.

reklama

Tak tohle se nepovedlo. Anna se už několikrát zatvářila, že se jí nelíbí, jak John jedná s ženami, když je u toho malý Filípek. Tentokrát v tom John bude sice nevinně, nicméně to Annu nijak neobměkčí. Naopak se naštve ještě víc, že se John svoji milostnou eskapádu snažil utajit.

Krádeže na statku Slunečná

Na Slunečné navrhuje Jankův kamarád nový e-shop. Místním je trnem v oku, myslí si totiž, že je to právě on, kdo je zodpovědný za mizející slepice. Jankovi s Týnou je samozřejmě jasné, že je v tom jejich kamarád nevině, ale kdo tedy slepice krade? Evidentní je, že kuna to nebude…

Lída se snaží dopátrat toho, kdo stojí za žádostí o rozšíření cesty k nepoužívanému lomu. Cesty vedou dokonce až do daňového ráje. Zdá se, že se tu děje cosi nekalého. Nejde totiž vůbec o cestu jako takovou, ale o kvalitní dřevo ze starobylých lip, které cestu lemují. Lída tomu ale přijde na kloub, jen ji to možná bude stát víc, než by si kdy pomyslela. Do Lídy neustále „šije“ i Zdeněk a její matka, nicméně Lídě rupnou nervy a svou matku bez rozpaků vykáže do jistých míst. Nakonec to bude ale právě její matka, která jí s pátráním vpravdě detektivním pomůže.

Diana má utrum?

Dianě došlo, že možná s odmítáním Johna zašla až příliš daleko. Došlo jí, že by jí John mohl skutečně uniknout. Zařadí proto „zpátečku“ a Johnovi se dokonce omluví. Dle Johnova chování je ale na omluvy pozdě. John už nemá zájem. Co stojí za změnou jeho chování?

Diana bude muset nasadit silnější kalibry. Teď jen, zda se John chytí, nebo ne. John totiž chytl svoji několikátou mízu a na odmítavou Dianu se může vykašlat. Dianin věrný druh a kumpán nicméně zjistí, co se změnou Johnova chování stojí. A Dianě vymyslí ještě účinnější taktiku. Jakou?

Sledujte video ze seriálu Slunečná:

Seriál Slunečná sledujte ve čtvrtek ve 20:15 na Primě nebo on-line v iPrima Videopůjčovně!

reklama

Související témata: Slunečná , FTV Prima , seriál slunečná , slunečná online , Exkluzivní ukázka

reklama

Přečtěte si také

reklama