Celebrity

17. ledna 2022 05:59

Kdo se v ZOO zamiloval do Evy Burešové? Dozvíte se to v exkluzivním videu

Zoologická zahrada je plná překvapení, zejména pokud se jedná o safari z nového seriálu FTV Prima ZOO. Filmaři si v exkluzivním bonusovém videu Prima Pauza posvítili na osazenstvo zoologické a zajímalo je jediné – jak to mají s Viky Janečkovou, kterou hraje Eva Burešová. Co myslíte, komu se Viky nejvíc líbí a kdo kvůli ní nezamhouří oka?

I když diváci mají Evu Burešovou zatím zafixovanou jako Týnu Popelkovou ze seriálu Slunečná, kde konečně najde své štěstí po boku Janka Linharta (Marek Lambora), pomalu by si na Evu měli zvykat v její nové podobě – v roli Viky Janečkové z nového seriálu FTV Prima ZOO. Televizní premiéra jeho první epizody trhala ve čtvrtek večer rekordy – podíval se na něj jeden a půl milionu diváků.

ZOO plná nápadníků Evy Burešové

Jak se jako Viky Janečková divákům Eva Burešová líbila? Podle prvních reakcí na sociálních sítích sklidila úspěch, ostatně stejně jako celý seriál, ve kterém nebude nouze o komediální scény, ale samozřejmě přiblíží i exotická zvířata. Vždyť se natáčí na královédvorském safari.

Co na Viky Janečkovou říkala zvířata ze ZOO? To se dozvíte ve videu ze série Prima Pauza. Prozradíme vám i to, které zvířátko se do Viky zamilovalo.

Seriál ZOO sledujte pravidelně ve čtvrtek večer na Primě!