Seriály a filmy

4. října 2021 05:25

Sledujte hříšný tanec v Hvězdách nad hlavou. Mezi kým to zajiskří a kdo bude žárlit?

Hvězdy nad hlavou (6) - Hříšný tanec

V Poběžovicích se chystá kulturní akce – taneční zábava. A i přes původní nevoli to všichni pořádně rozbalí, nebude nouze o taneční výkony a vášnivá vystoupení. A někteří budou i žárlit! Kdo?

Táňa má konečně pocit, že se jí podařilo zkrotit Jirku a že teď bude bývalý svůdník patřit jen jí. To se ale teprve uvidí. Ověřit jeho věrnost bude mít šanci hned v následujících dnech!

Do Poběžovic se stěhuje nový obyvatel. Původně se do domu po starých Kučerových měl stěhovat manželský pár, během osudu se ale do malebné vísky stěhuje učitel chemie a biologie a zapálený vedoucí tanečního kroužku sám.

Nová láska?

A Poběžovice čekají další novinky – nová pojízdná prodejna, respektive stará pojízdná prodejna, ovšem s novou majitelkou. Vypadá to, že věčně zoufalý, opuštěný Franta znovu našel svůj ztracený smysl života. Do rázné prodavačky se na první pohled zamiluje:

Starosta Snop se snaží sehnat peníze pro obec. Jednou z možností jsou příspěvky na kulturní akce. Takovou by mohla být i taneční soutěž. Nový obyvatel Poběžovic a zároveň taneční lektor bude proto pro starostu Karla doslova požehnáním. Karel se hned rozhodne konat a nechá svolat taneční akci.

Hříšné Hvězdy nad hlavou

Poběžovičtí ale tuto soutěž ve vlnění těla do rytmu pojmou nečekaně vážně, zejména zástupkyně jemnějšího pohlaví. A ty už zkrátka své manžele a partnery nějak donutí se se stejným zaujetím klání zúčastnit.

Taneční zábava se v Poběžovicích nicméně lehce zvrtne. Nejenže bude Jirka Bouček neustále pokukovat po Lucii tančící s architektem Veselým, ale čeká na něj ještě jedno nepříjemné překvapení. Jindřich Prokeš (Bolek Polívka), starostlivý otec Táni a tak trochu cholerik, se konečně dozví pravdu o vztahu největšího místního Casanovy s dcerou Táňou. A dojde k tomu velmi nešťastným způsobem. Ihned po tréninku se Jindřich Prokeš naplno střetne s realitou. A vzápětí se jeho natažená pravice střetne s obličejem Jirky Boučka!

Jak bude na vyhrocenou situaci reagovat Jindřichova vždy klidná manželka Jitka (Alena Mihulová) a hlavně jeho dcera Táňa (Kateřina Marie Fialová)? A kdo bude nakonec vítězem taneční soutěže?

Seriál Hvězdy nad hlavou sledujte v pondělí ve 20:15 na Primě.