Sex a vztahy

24. září 2021 02:20

Lucie Průchová

Jak vypadá muž, který vás bude podvádět? Máme jeho profil!

Nekonečné zkoumání, bezpočet statistik a průzkumů veřejného míněno vedlo vědce k přesvědčení, že znají ten pravý důvod, proč muži podvádějí. A my dali dohromady profil muže, u kterého je největší pravděpodobnost, že vás bude podvádět.

Zhruba 40 procent mužů někdy podvedlo svou partnerku. Je to poměrně vysoké číslo a dělají to i takoví, do kterých byste to na první pohled neřekla, protože vypadají jako domácí peciválové, kteří se nikdy nezvednou z gauče v obýváku. Člověk vlastně nikdy neví, zda a kdy k nevěře dojde, protože ta prostě ke vztahům patří, ať se nám to líbí sebeméně. Přesto jí lze částečně předcházet, podle vědců jsou totiž typy mužů, kteří podvádějí častěji než jiní.

Muži ze severu

Je známo, že muži z jihu jsou velcí milovníci a umí dostat do postele každou ženu. A často jim je jedno, že doma už mají manželku. Z průzkumu, který provedla analyzátorka a průzkumnice veřejného mínění Jana Taberová, však vyplynulo, že v tom nejsou sami. Další velká skupina nevěrníků pochází ze severu.

Vousatí muži

Nosí váš muž sexy dvoudenní strniště, nebo dokonce plnovous? Zbystřete. V jednom výzkumu, kde bylo 2 tisíce dotazovaných, vyšlo najevo, že muži s vousy podvádějí daleko častěji. Výsledky hovoří jasně – 47 procent mužů s vousy podvádí svou partnerku oproti 20 procentům mužů, kteří se holí.

Jejich přátelé také podvádějí

Pokud víte, že kamarádi vašeho partnera podvádějí své partnerky a váš muž s nimi nejen dál přátelí, ale ještě je obhajuje, je to špatné znamení. Podle M. Garyho Newmana, autora knih o nevěře, až 77 procent mužů, kteří schvalují „záskoky“ u svých přátel, jsou sami nevěrní.

Už to někdy udělali

Podváděl s vámi svou předchozí partnerku? Nebo už to někdy udělal vám? To neznamená, že byste mu neměla dát druhou šanci, ale historie má přece ve zvyku se opakovat. Podruhé už byste měla důkladně zvážit, zda mu zase odpustíte.

Znají to z rodiny

Jaký otec, takový syn. Asi nejde říct, že geny mohou za nevěru, ale vědecké studie jistou souvislost ukazují. V případech, kdy byl nevěrný otec rodiny, je velká pravděpodobnost, že syn jde v jeho stopách. Ne, samozřejmě není nevěra předávána z generace na generaci, ale rodinná historie může leccos naznačit.

Jsou vysocí

Průzkum na webu Illicitencounters.com ukázal, že u mužů, kteří měří víc než 177 centimetrů, je dvakrát vyšší pravděpodobnost, že budou podvádět svou partnerku.

Muži, kteří pracují v IT

Tak to bychom nikdy neřekli. Vždyť o „ajťácích“ se povídá, že jsou to nesmělí, vlastně trošku oškliví kluci. Ale výsledky jednoho výzkumu mluví jasně. Z výsledků webu ashleymadsion.com vyplývá, že nejčastěji nevěrní jsou právě pracovníci v IT oborech, kde nevěru přiznalo 10 procent mužů. A jaké pracovní pozice obsadily další příčky?

IT (10,6%)

Finančníci (8.2%)

Pedagogové (6.5%)

Doktoři (4.6%)

Právníci (3.8%)

Takže, s největší pravděpodobností to bude vysoký vousáč, který pracuje v IT :-)

Poznámka na konec: Berte článek a náš profil s humorem. Pokud je váš muž vysoký vousáč, který pracuje v IT, neznamená to ještě, že je vám nevěrný.

Důvěra ve vztahu je na prvním místě, naopak zbytečná žárlivost muže do náruče milenek přímo vhání.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.