Celebrity

4. října 2021 06:33

Známý tanečník roztančil Alenu Mihulovou a Bolka Polívku. Sledujte ty kreace!

Hvězdy nad hlavou (6) - upoutávka

V seriálu Hvězdy nad hlavou se chystá velká sláva – starosta v podání Miroslava Táborského uspořádal taneční soutěž pro všechny z Poběžovic. Kdo z herců to na place pod taktovkou tanečníka Marka Dědíka nejvíc roztočil? Rozhodně Alena Mihulová a Bolek Polívka! Posudťe sami.

Stačí malá lest od starosty a najednou tančí celé Poběžovice. A o to, aby tanec byl k světu, se postaral tanečník Marek Dědík. K ruce měl odborníky na slovo vzaté, protože několik jeho hereckých kolegů prošlo taneční soutěží – a o to byla jeho práce snazší.

Choreografie od Marka Dědíka roztančí Hvězdy nad hlavou

„Zadání od produkce znělo jasně. Měla to být choreografie na taneční soutěž s prvky vesnické atmosféry, která v seriálu panuje,“ prozrazuje Marek Dědík, který připravoval všechna taneční čísla i herce do obrazů, kde se muselo tančit.

„Byla určena tři kola, kde se tančil waltz, tango, jive, pak se tančilo velké finále, kam postoupili Roman Vojtek s Kateřinou Marií Fialovou, Roman Zach s Terezou Kostkovou a Bolek Polívka s Alenou Mihulovou. Jediné, co bylo na celé choreografii komplikované, bylo to, že jsem měl k dispozici malý prostor, kde se to vše odehrávalo. Na začátku bylo hodně párů, kroky jsme řešili na místě a musím říct, že mi byly nápomocny moje tanečnice z taneční soutěže Veronika Kubařová a Veronika Žilková,“ směje se Dědík, který ač vše připravoval, tanečního mistra si v seriálu nezahrál. „Nemrzí mě to, já to velmi rád připravil, ale taky jsem se moc rád schoval a nebyl vidět,“ přiznává tanečník.

Podívejte se na tanec ve videu:

Ze všech tanečníků, kteří mu prošli rukama, byl Marek Dědík nejvíc překvapen z páru Mihulová a Polívka. „Musím říct, že jsem byl velmi mile překvapen z paní Mihulové a Bolka Polívky. Brali to tak zodpovědně a chtěli se to opravdu naučit, a nejen jako na kameru. To mě moc potěšilo. Velmi mě překvapili. Ostatní jsem znal díky soutěži a byl jsem moc rád, že jsem se s nimi mohl opět potkat,“ prozrazuje Dědík, který se u tanečního dílu hodně bavil.

„Bylo to pro mě velmi zábavné a nová zkušenost, protože nic podobného jsem do té doby nikdy nedělal. Všem jsem vždy svou představu předtančil, a když bylo potřeba, tak mi taneční partnerku ráda dělala Veronika Kubařová,“ prozrazuje na závěr Marek Dědík. Kdo nakonec celou soutěž vyhraje, to se diváci dozvědí už v pondělí večer v dalším pokračování seriálu Hvězdy nad hlavou.