zpět

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.
zpět

Výpočet ascendentu

Pro výpočet svého ascendentu zadejte datum a čas narození.
zpět

Horoskop pro Vás každý týden

Stačí vybrat znamení a zadat Váš email. Jednou týdně vám zašleme horoskop pro vaše znamení.
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat

ZOO sledovalo milion a půl spokojených diváků. Nestihli jste 1. díl? Mrkněte se na něj v sobotu

Screenshot: Repríza ZOO dnes na Primě
Screenshot: Repríza ZOO dnes na Primě
Denisa Ganzwohlová , Vydáno: 15.01.2022
První díl zbrusu nového rodinného seriálu ZOO, který je plný známých hereckých hvězd televize Prima, si ve čtvrtek večer v premiérovém vysílání nenechalo ujít 1 421 000 diváků. A podle reakcí na sociálních sítích jsou z dalšího seriálového počinu FTV Prima nadšeni. Jestli vám první epizoda v televizi utekla, nezoufejte. Podívat se na ni můžete v exkluzivní repríze hned v sobotu na Primě ve 22:05!

reklama

V seriálu ZOO se hlavní role ujala Eva Burešová jako Viky Janečková, které nezbývá než jeden po druhém řešit své nakupené problémy. Ani druhá hlavní hrdinka Sid, kterou představuje mladá herečka Michaela Pecháčková, to ale nebude mít hned od první epizody snadné. Viky a Sid svede dohromady náhoda, láska ke svému povolání, ale i touha jít si za vlastními sny...

Nezbedná dcera, která si zamilovala ZOO

Sidonie Anna Novotná čili Sid (Michaela Pecháčková) vyráží do světa. Rodiče a babička (Marek Taclík, Sabina Laurinová a Jana Švandová) svoji dceru vysílají do Ameriky na studia. Tedy alespoň jsou o tom přesvědčeni. Jenže Sid má se svým životem úplně jiné plány. Do letadla nakonec vůbec nenastoupí a namíří si to do nejbližší ZOO, aby se tam stala ošetřovatelkou.

Eva Burešová v seriálu ZOO jako Viky Janečková

Eva Burešová po Týně v nové roli: S Viky občas můžu být i sprostá

Komplikace se ale objeví hned ze začátku. Nově nastupující ředitelka Marie Roklová (Veronika Freimanová) totiž se Sid vůbec nepočítá. Bude mít plné ruce práce s tím, obnovit v ZOO pořádek a hlavně finanční toky, které si umně přiklání do kapes její náměstek Brázda (Pavel Nečas) a marketingový ředitel Albert (David Gránský). Na Sid nebude mít vůbec čas. A co teď?

Zlobivé dětičky, které skoro dovedou chůvu do blázince

Novou práci bude muset řešit i Viky (Eva Burešová), kterou čeká ten nejhorší možný den. „Viky Janečková je mladá holka, která má na sobě spousty dluhů a exekucí, protože ji bývalý partner, s nímž měla firmu, o všechno obral. Takže musí splácet dluhy, vyhodili ji z práce a teď, aby vše zaplatila, bere, co se dá. Přes den dělá chůvu pro velmi rozmazlené děti z bohaté rodiny, večer zpívá v baru pod maskou a v noci šije svatební šaty šťastnějším holkám,“ popisuje herečka všechna příkoří, jimiž si hned v první epizodě „její“ Viky projde.

Eliška a Radek
Autor: FTV Prima/ Zoo Eliška a Radek

Těšit se můžete také na spoustu příběhů nejen z exotických výběhů v zoologické zahradě, ať už půjde o žirafy, o než se stará Eliška Krásná (Lucie Polišenská), gorily Eliščiny matky Anežky (Pavla Tomicová), nebo nosorožce, které s láskou obstarává Radek (Bob Klepl). Zapomenout nemůžeme ani na Stániny lemury (Vanda Hybnerová) a na slony, na něž dohlíží Pepa (Oldřich Navrátil). A všechny sukně v ZOO prohání playboy Franta (Michal Novotný).

Reprízu 1. epizody nového seriálu ZOO sledujte v sobotu ve 22:05 na Primě! A co čeká hrdiny ze ZOO pak?

Ve 2. epizodě, na kterou se můžete podívat ve čtvrtek večer na Primě nebo dříve než v televizi – v exkluzivní předpremiéře on-line v iPrima Videopůjčovně –, čeká na Sid nejedno dobrodružství. První den v nové práci v ZOO toho přinese spoustu zajímavého. I když to bude zpočátku vypadat, že Sid stráví celý den vyvážením popelnic, opak bude pravdou. 

Viky (Eva Burešová) se nedobrovolně vykoupe.

Eva Burešová má problém. Proč na ni v ZOO žárlí? Tady je ukázka z nového dílu

Sid se stane hlavní aktérkou nejen kriminálního, ale i akčního případu – a do toho k ní zahoří láskou místní seladon Franta. Sid si navíc stačí znepřátelit marketingového ředitele... Jak její pracovní den mezi divokou zvěří a partou ošetřovatelů nakonec dopadne? 

reklama

Související témata: ZOO , seriál ZOO , FTV Prima , ZOO online , sledovanost , repríza

reklama

Přečtěte si také

reklama