Móda a krása

24. srpna 2022 15:00

Komerční sdělení

Intenzivní hydratace pro každé roční období. Zkroťte vrásky díky přípravku Orlane

Snem každé ženy, v každém věku, je dokonalé pleť. Pokud po ní toužíte, a stále nemůžete najít pomocníka, který by vám ji zaručil, vyzkoušejte přípravek Hydralane Hydratační krém Triple Action od Orlane. Díky němu bude vaše pleť sametově hladká a svěží. Důkladná hydratace je totiž první nezbytností na cestě za krásou a mládím.

Podzimní dny nám vpisují únavu do obličeje. Vrásky jsou více viditelné, kruhy pod očima výraznější. Pro ženy, které vyznávají přirozenou krásu, je právě tato únava – z pobytu v kanceláři, nedostatku spánku i pohybu, případně velkého množství popíjeného kofeinu či ve stresu konzumované čokolády – poměrně alarmující. Proto se snaží hledat pomocníka, který by je známek únavy zbavil jednou provždy. Efektivně.

ale je, že přípravky hydratující pokožku nejsou vhodné jen pro období podzimu, jejich aplikace je výhodná celoročně, neboť pleť, pokud je o ni dobře pečováno, netrpí přechody mezi životním stylem ani meteorologickými změnami. Sáhněte po ověřeném přípravku, který podpoří vaši krásu.

Náš tip:

Hydralane Hydratační Krém Triple Action, Orlane 50 ml ml/1257 Kč

Hydralane Hydratační krém s trojitým efektem od Orlane je vhodný pro všechny typy pleti. Je tvořen sofistikovanou kombinací tří druhů kyseliny hyaluronové, které mají různou molekulární velikost, a zajišťují tak hydrataci na povrchu i hluboko v pleti. Zanechává pleť sametově hladkou a svěží. Stimuluje regeneraci buněk a pečuje o mladistvý vzhled pleti. Posláním kosmetické řady Hydralane je naučit pleť udržet si hydrataci. S přibývajícím věkem totiž ztrácí pleť svoji přirozenou schopnost udržet hydrataci v rovnováze.

Na základě svých dlouholetých výzkumů kyseliny hyaluronové a pochopení způsobu hydratace pleti vyvinuly laboratoře Orlane speciální program schopný zajistit optimální regulaci vody v epidermis. Díky němu se pleť den ode dne znovu učí, jak načerpat a uchovat vláhu, a efektivněji tak odolávat plynoucímu času. Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Použití: Nanášejte jemnými krouživými pohyby ráno a večer na důkladně odlíčenou a tonizovanou pleť.

Kosmetická značka Orlane je průkopníkem v péči o pleť a v boji proti stárnutí. Při výrobě svých produktů se již tradičně inspiruje nejnovějšími lékařskými objevy a využívá moderní technologie.

Více na orlaneinstitut.cz, kde najdete i e-shop. Vybrané přípravky značky Orlane zakoupíte také na letišti v prodejnách Aelia Duty Free Shop či síti prodejen Marionnaud. Další partnery najdete na orlanecz.com.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.