O touze, překvapení a odvaze, s humorem i nadsázkou. Všechny moje lásky nezklamou

Ono se řekne, nemá cenu uzavřít se před životem. Ale dá se to? Když vás opustí největší životní láska a opora, navíc je vám pětapadesát. Sledujte nelehký osud hlavní hrdinky seriálu Všechny moje lásky a uvidíte, že ono "nikdy na nic není pozdě," nezůstává jen pouhou frází. Startuje už v neděli!

Do premiéry Všech mých lásek zbývá už jen pár dní. Všichni se ptají. O čem seriál bude?

Tak tedy, Lásky vyprávějí o možnostech překonat všechny překážky, které sebou přináší život. Televizní novinka na osudech svých hrdinů ukazuje, že i když je život často velmi dramatický a těžký, dá se vše zvládnout s humorem a nadsázkou.

Sledujte na Primě od neděle 25. ledna osudy Marie Svobodové (55) a jejího okolí. Těšte se na příběh ženy, kterou osud připravil o manžela. Ona však nepodlehne smutku a rozhodne se naplno žít dál: pořídí si nový byt na krásném místě, nebrání se přijímat nové výzvy.

Tento seriál nepostrádá inteligentní humor a dialogy, pobaví nejrůznějšími zápletkami. A co víc, o jeho sledování se nemusíte doma přetahovat. Nahlédli jsme za vás do scénáře a můžeme potvrdit, že je v něm pro každého něco.

VŠECHNY MOJE LÁSKY JSOU O PŘÁTELSTVÍ

Tři kamarádky. Jedna za všechny, všechny za jednu

Originální seriál z pera slavného scénáristy Rudolfa Merknera vypráví o třech kamarádkách, jejich rodinách, láskách i smutcích. Jednu z kamarádek a seriálovou postavu číslo jedna ztvárnila vynikající Veronika

„Postava Marie je jiná v tom, že je vdova, hrála jsem ženy vdané, rozvedené, ale vdovu nikdy. Tahle smutná událost je ale jen výchozí situace, jinak je seriál vtipný, přesně odkoukaný ze života, je o tom, jak je důležité mít přátele a hlavně je plný naděje. Naděje, že člověk nemá nic vzdávat, protože lásku může potkat kdykoliv, i v situaci, kdy si myslí, že ho nic pěkného v životě nečeká," říká o titulní roli Veronika Žilková.

Pro některý chlapy byste umřela. Některý bohužel umřou první.

"Líbí se mi, že hlavní postavy seriálu už si něco zažily. Dneska se hodně točí seriály o mladých lidech a pro mladé. Těší mě, že tenhle seriál je přesně pro mou věkovou kategorii. V tom je výjimečný,“ chválí scénář herečka.

Na kus řeči, pro radu, nebo prostě jen tak, zaskočí občas Marie ke kamarádce Líze. Mladší, sportovně založená a ambiciózní černovláska umí podržet.

„Moje postava je také moderní a odvážná šéfová agentury, má dvě děti v pubertě a úspěšného manžela, který je pořád někde na cestách.Takže z materiální stránky má sice všechno, ale šťastná není. Něco dost zásadního jí chybí,“ přibližuje Mahulena Bočanová Lízu a hned vzápětí dodává. „Já šťastná a spokojená jsem. Když se ohlédnu za svým životem, uvědomím si, kam jsem se dostala a co jsem vybudovala, jaké fajn lidi mám kolem sebe, říkám si, že by se za mě táta s mámou, kdyby tu ještě byli, nemuseli stydět.“

Proč za to vždycky nakonec můžu já?

A pak je tady nejmladší kamarádka Zuzka (Monika Zoubková). „Zuzana věří, že dobro vždy zvítězí a zlo bude poraženo. Je to taková paní Spravedlivá, která ale není vždycky správně pochopená svým okolím,“ přibližuje ji herečka Monika Zoubková. Nadšení své ženy zachraňovat lidstvo a napravovat všechny křivdy světa ne vždy sdílí její seriálový manžel Lukáš (Roman Vojtek).

„Lukáš je schopný, ale poněkud pohodlný chlap, u kterého někdy slova výrazně předcházejí činy. Svojí Zuzku bere s nadhledem,“ doplňuje Roman Vojtek.

Vrátíme-li se k příměru ke Třem mušketýrům, i v Láskách vystupuje „jeden“ čtvrtý. Nesmíme zapomenout na Mariinu nejlepší kamarádku už od školy - Janu.

V této roli se těšte na další skvělou herečku Ilonu Svobodovou. V takové poloze jste ji ještě v televizní tvorbě neviděl!. „Poslední dobou hraju ženy hodné a životem různě zkoušené. Tady mám roli ženy, která si s ničím nedělá starosti, trochu mrchu, která miluje chlapy. Největší radost ale mám, že tu mám úplně jiný účes a taky se jinak oblékám, tak trochu ve stylu Coco Chanel,“ prozrazuje o Janě Ilona Svobodová.

Navštivte fotogalerii z natáčení. Dozvíte se více o seriálu, jeho přednostech i dalších postavách, na které se můžete těšit.

VŠECHNY MOJE LÁSKY JSOU TAKÉ O MUŽÍCH I PRO MUŽE

Televize Prima slibuje v případě Všech mých lásek rodinný seriál. Tím Všechny moje lásky určitě jsou. I diváci, tedy muži, si v něm najdou své hrdiny. Mezi námi ženami:-) Máme se na koho těšit.

V Láskách pravidelně vystupují například Stanislav Majer, Roman Vojtek, Zdeněk Piškula, Jiří Havelka, nebo Štěpán Benoni.

Jistě potěší také tato herecká volba: Seznamte se s Jirkou Zábranským, chlapíkem ze sousedství, který se zatím jeví jako naprostý podpantoflák. „Hraju hygienika, chlapíka, který se trochu bojí, co bude dál. Není spokojený se svým životem, ale neumí tuhle situaci řešit, tak utíká na ryby nebo do garáže. Ale postupně ho čeká zajímavý obrat a jeho postava najde novou chuť do života,“ představuje svojí roli usměvavý herec Jan Šťastný a obratně k tomu ještě doplňuje. „Já krizi středního věku neprožívám, nemám na ni čas.“

Zasloužím si hodnou ženskou. A to ta moje není.

Až eskapády Jirky Jana Štastného uvidí muži, možná jim hlavou probleskne otázka: Kdo mu to udělal? To vám klidně prozradíme také. Je to jeho žena Zdena. Tuhle Železnou lady, která honí kariéru na postu místostarostky, si při natáčení dokonale užívá Miluše Šplechtová. A věříme, že si její postavu užijete i vy!

Když píšeme, že si Miluše Šplechtová roli užívá, tak ještě naznačíme, že si ji užívá s manželem Janem Hrušínským. V Láskách ovšem manželé rozhodně nejsou. Jan hraje starostu Karla.A Miluše? Přesněji její postava místostarostky Zdeny? Ta už přece v seriálu jednoho muže má. Jirku.

VŠECHNY MOJE LÁSKY JSOU O PŘÍBĚZÍCH

Jsou to určitě příběhy několika rodin i párů. Párů mileneckých, sourozeneckých, nebo manželských. Navštěvujte stránky věnované seriálu Všechny moje lásky a budete první u všech novinek i zajímavostí z natáčení.

(schneidy)

Toto by vás k Láskám mohlo také zajímat. Poslechněte si úžasnou znělku. Tuhle písničku už z hlavy nevyženete:-)

Určitou zárukou kvality seriálu Všechny moje lásky je i režisér. V tomto případě je to žena - Johanna Steiger - Antošová.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.