Celebrity

2. března 2022 06:01

David Laštovka

Ivana Gottová má obavy. Boj o dědictví a miliony začal. Jaký trumf má Dominika?

Nejstarší dcera zpěváka Karla Gotta Dominika rozjíždí velkou bitvu. Hodlá napadnout dědictví po svém otci. Má se vdova Ivana Gottová začít bát? Pokud se jí plán podaří zrealizovat, nemusí být bez šance.

Ještě během svého života se Karel Gott se svými dcerami Dominikou a Lucií, které počal ještě jako svobodný muž, finančně vypořádal. Každé daroval šest milionů korun s tím, že oficiálními dědici se po jeho smrti stane manželka Ivana s jejich dcerami Charlottou a Nelly. Dominika a Lucie s dohodou souhlasily a podepsaly potřebné dokumenty. Nyní se ale Dominika chystá dědictví napadnout a zpochybnit. Tvrdí, že v době, kdy tátovu nabídku přijala se léčila na klinice ve Finsku, byla pod vlivem antidepresiv, které jí během léčby na závislostech předepisovali lékaři a nebyla tak zcela příčetná. Kvůli tomu už kontaktovala příslušnou kliniku a čeká na výsledek. Pokud získá potvrzení, je odhodlaná rozjet velkou soudní bitvu. Pokud by spor vyhrála, finančně by se zabezpečila na celý svůj život.

Dominice se v poslední době v životě příliš nedaří. Je bez práce, a tudíž i bez přijmu peněz. Na začátku února se svěřila, že by chtěla pracovat pro českou ambasádu ve Finsku, kde trvale žije se svým manželem, hudebníkem Timem Tolkkim. „Chtěla bych se tam věnovat produkci kulturních akcí. Moc by mě to bavilo. Myslím, že za ty roky, co žiji ve Finsku, bych mohla být užitečná,“ prohlásila s tím, že kvůli tomu kontaktovala i budoucího velvyslance Adama Vojtěcha.

Jak se ale ukázalo, o její služby není zájem. „S paní Gottovou žádná komunikace ohledně jejího pracovního uplatnění na velvyslanectví ČR v Helsinkách neprobíhá. Žádná pracovní pozice na tomto zastupitelském úřadě není ani k dispozici,“ prozradila webu Prima Ženy mluvčí ministerstva zahraničních věcí Lenka Do.

Manžel Dominiky Gottové zase plánuje o Karlu Gottovi napsat knihu, v níž chce sdělit pikantní informace z jeho soukromí. Například kolik nemanželských dětí český slavík ve skutečnosti měl, pravdu o jeho sexuální orientaci, nebo jak se živila Ivana Gottová předtím, než se se svým slavným mužem poznala. V rodině zesnulého zpěváka bude v nejbližších měsících zřejmě pořádné dusno.

Sdílejte článek
Štítky Karel Gott Finsko Adam Vojtěch Dominika Gottová Ivana Gottová Česko Helsinky dědictví Ministerstvo zahraničních věcí České republiky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 31. 5. 2023

Autority, které vás dosud provázely, vás mohou konfrontovat. Nastala hodina, kdy můžete odložit své obavy a vydat se po své cestě. To je nepochybně velmi pozitivní stav. Znamená to, že dospíváte, Berani. Kromě toho vám nic nebrání v tom, abyste čas od času požádali o pomoc, pokud ji budete potřebovat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.