Manžel Dominiky: Napíšu pravdu o sexuální orientaci Gotta. Vím, co se dělo za zdmi Bertramky

Finský hudebník a manžel dcery zesnulého zpěváka Karla Gotta nedávno kontaktoval média s šokujícím prohlášením. Timo Tolkki totiž připravuje knihu s názvem Pravda o Karlu Gottovi, ve které prý mimo jiné zveřejní dosud neznámé intimnosti ze Slavíkova života. Ivaně Gottové pohrozil, že světu sdělí, čím se živila před tím, než slavného zpěváka poznala.

Neshody v rodině Gottových pokračují. Dominika Gottová se opět začala zajímat o dědictví po svém otci. Nyní přišla s tvrzením, že když podepisovala smlouvu o vyrovnání, byla pod vlivem antidepresiv, které jí předepsal lékař ve Finsku. Podle dostupných informací obdržela po vyškrtnutí z dědického řízení částku ve výši zhruba šest milionů korun. Spekuluje se, že získané finance už mistrova dcera spolu s manželem utratila.

Kytarista se k celé záležitosti dlouhou dobu nevyjadřoval, ale teď přišel zvrat. Redakce webu Expres.cz uvedla, že jí Tolkki kontaktoval s tím, že připravuje knihu plnou šokujících informací o zesnulém tchánovi. „V knize budu psát o tom, kolik má Karel Gott skutečně nemanželských dětí a s kým. Je jich opravdu hodně. Zveřejním také, co se skutečně dělo za zdmi jejich vily na Bertramce, jak se Karel choval k Dominice a její mamince, a předložím jeho tajné policejní záznamy. Řeknu také pravdu o jeho sexuální orientaci,“ sdělil Tolkki.

Očekává žalobu, soudu se však nebojí

Na knize pracuje spolu s českým právníkem a také novinářem, který nepracuje v žádném bulvárním médiu. S obsahem mu prý pomáhají tři svědci. „Nemůžu se dočkat toho, až u soudu ukážeme své důkazy,“ tvrdí hudebník, podle něhož kniha s největší pravděpodobností skončí u soudu. Do hledáčku si vzal kromě Slavíka také vdovu Ivanu Gottovou, kterou podle všeho šetřit nebude. „Uvedu na pravou míru, jak se Ivana Gottová živila předtím, než poznala Karla. Každé tvrzení můžeme doložit důkazy a svědectvím,“ dodal. Kontroverzní dílo by podle něj mělo spatřit světlo světa letos v listopadu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 6. 2023

Dnes se můžete cítit trochu pod psa kvůli fyzickému a emocionálnímu stresu v posledních dnech. Pokud můžete, uklidněte se. Tento den není vhodný k tomu, abyste byli příliš zaneprázdněni nebo se pouštěli do nových projektů. Berani, špatná komunikace by mohla způsobit jedno nebo dvě rozčilení, a tak se snažte zachovat chladnou hlavu. Nedělejte z komára velblouda. Nepřijde nic, co by se nedalo zvládnout.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.