Celebrity

27. února 2022 10:35

Gabriela Kolinová

Charlotte Gottová opět provokuje fanoušky. Na horách pózuje jako modelka

Charlotte Ella Gottová na svém Instagramu moc aktivní není. Jednou za čas tam zveřejní fotku z dovolené a následně potom ji smaže. Naposledy na konci minulého roku poslala pozdrav z Paříže. Teď si dcera Karla Gotta vyrazila na hory a pro své fanoušky zapózovala jako modelka ve stylové bundě a slunečních brýlích. Podívejte se, jak jí to sluší.

Patnáctiletá dcera zesnulého zpěváka Karla Gotta Charlotte Ella si instagramový profil zřídila před rokem. Ihned poté ji začaly sledovat tisíce lidí. Jenže s příspěvky je Charlotte velice opatrná. Jednou za čas zveřejní fotku z dovolené a většinou bez komentáře. Ani fanoušci nemohou pod příspěvkem diskutovat. Fotka z jejího profilu po pár týdnech zmizí, třeba jako ta z letní dovolené v Itálii. Posledním příspěvkem byl vánoční pozdrav z Paříže, kde Charlotte pózovala před Eiffelovkou.

Dcera Karla Gotta se teď rozhodla znovu popíchnout fanoušky a zveřejnila tři fotky z hor, na kterých předvedla černobílý outfit, který doplnila slunečními brýlemi a výraznými náušnicemi. Zda se nachází na českých horách, nebo v zahraničí, není ze snímku patrné. Jedno je ale jisté, Charlotte sleduje módní trendy a je z ní krásná slečna.

Charlotte Ella je Gottovi nejvíce podobná, zdědila i pěvecký talent

Zpěvák Karel Gott měl za svůj život mnoho vztahů, ze kterých má čtyři krásné dcery. Ty nejmladší dvě vychovával se svou manželkou Ivanou Gottovou. Patnáctiletá Charlotta Ella zdědila po svém tatínkovi nejen talent, ale ze všech dcer je mu i nejvíc podobná. Vystupovala v několika muzikálech a zpívání jí opravdu jde a baví ji. Aby ne, měla toho nejlepšího učitele.

O dva roky mladší Nella Sofie vždy stála trochu v pozadí. I ona je ale velmi pěvecky a pohybově nadaná, od dětství vystupovala v různých muzikálech. Nella je více podobná mamince, má světlejší vlasy a rysy v obličeji Ivanu nezapře.

Zpověď Dominiky Gottové

Kromě Charlotte a Nelly má ještě Gott dvě dcery z předešlých vztahů. Nejstarší Dominiku Gottovou (48), žijící ve Finsku, měl s bývalou jazzbaletkou Antonií Zacpalovou. Druhá dcera Lucie (34) se narodila po krátkém románku Gotta s Ivetou Kolářovou. Mistr dlouho nevěřil, že Lucie je jeho, a dokonce nechal udělat test otcovství. Nebyla mu podobná, teprve až časem se jistá podoba ukázala. Lucie po Gottovi zdědila výtvarné nadání.

Zdroj fotek: Profimedia.cz


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 7. 2024

Berani, dnes pravděpodobně více než obvykle toužíte po samotě. Ačkoli jste se možná zavázali k účasti na nějakém večírku nebo setkání, nyní se vám tato myšlenka může zdát otravná. Možná budete raději pracovat na nějakých úkolech či projektech, nebo si budete chtít jít zacvičit a uvolnit část napětí, které cítíte. Druhá možnost je dobrá. Pokud si zacvičíte dříve, možná budete mít později chuť někam vyrazit.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.