Advertoriál

20. listopadu 2023 09:00

Komerční sdělení

Jak být sexy a vitální v každém věku? Dopřejte tělu, co potřebuje!

Přirozené stárnutí a s ním spojené projevy neminou žádnou z nás. Po porodu, padesátkou ani sedmdesátkou život ale nekončí, jen je tělu potřeba dodat co potřebuje. Užívejte si vitalitu a sexuální zdraví po celý život!

Péče o ženské zdraví v každém věku

Užívat si vitalitu po celý život umožní prevence a dlouhodobá péče o zdraví.

  • Vyvážená strava
  • Pravidelný pohyb
  • Dostatečný pitný režim
  • Dostatek spánku a odpočinku
  • Preventivní kontroly a samovyšetření

Péče o ženské zdraví začíná už ve dvaceti

Mladé tělo vyvolává klamavou představu, že nepotřebuje žádnou péči. Ve dvaceti je ale nejvyšší čas začít se o své zdraví aktivně zajímat. Mezi kritické živiny u žen patří železo, vápník a vitamín D. Dostatečný příjem lze zajistit vyváženou stravou i pomocí doplňků stravy.

Widget:

Nenechte se vystresovat třicítkou

Hledání rovnováhy mezi rodinou a prací, vytoužené povýšení, snaha o miminko – to všechno může být velká psychická výzva. Se zvládáním náročných životních momentů mohou pomoci nootropika, doplňky stravy s přírodním složením, které zlepšují paměť a schopnost koncentrace, zvyšují motivaci, redukují únavu a odbourávají stres.

První příznaky přechodu

Za příznaky přechodu mohou výkyvy hladiny hormonů a ženy si jich nejčastěji všímají po čtyřicítce, mohou se ale objevit i dříve. Patří sem návaly horka, pocení, nespavost, přibírání, migrény, padání vlasů a další.

Podle nejnovějších výzkumů lze zdravý metabolismus a hladinu estrogenu podpořit rostlinnými extrakty. Na základě výzkumu vznikl doplněk stravy Estrogen pro ženy, který obsahuje přírodní složky s prokázanými účinky na zmírnění nepohodlí v období přechodu a podporu zdravé hladiny estrogenu.

Nejlepší sex? Po padesátce!

Podle nejnovějšího průzkumu si většina žen užívá nejlepší sex kolem padesáti a šedesáti let. Speciálně vyvinutý doplněk stravy pro ženy nad 50 let Enhanced Sex for Women 50+ obsahuje složky, které podporují zdravou sexuální funkci, vaginální lubrikaci a hormonální rovnováhu. Nenechte se zastavit menopauzou.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 12. 2023

Tento den je vhodný pro vyjádření vašich pocitů. Tím, že o problému budete mluvit nahlas, se nakonec domluvíte na řešení. Tím, že to, co se vám honí hlavou, externalizujete, se problém nějak snáze zvládne. Držet vše v sobě mu dává jen velmi málo prostoru k pohybu. Jste blíž řešení, než si myslíte. Najděte svůj hlas a odpověď si najde vás.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.