Celebrity

26. března 2023 06:30

Karolína Oehmová

Jakub Prachař přiznal zvláštní úchylku. Po snězení sushi se nechává svázat

Sushi se stalo zálibou mnoha lidí a výjimkou není ani Jakub Prachař (39) s Liborem Boučkem (42). Ti v zábavném pořadu odhalili zvláštní praktiky, které u jezení tohoto pokrmu provádějí.

Nebyl by to Jakub Prachař, kdyby se v oblíbené zábavné show nepodělil o své zvrhlé zážitky. Po hostovi, který se živí výrobou sushi, se podělil o své zvláštní způsoby při konzumaci tohoto pokrmu. „Nejdřív si dám sushi a pak se nechám přivázat za nohu,“ přiznal Jakub Prachař a přivedl tím kolegyni Světlanu Witowskou (50) k údivu doprovázenému smíchem.

Jakub Prachař se nechává po sushi svázat

Smích kolegyně byl pro Jakuba znamením, že má pokračovat. „Já to takhle dělám. Vždy po sushi dostanu chuť na svazování. Vůbec nechápu, že to někdo dělá jinak. Hlavně ten postup neprohodit,“ doplnil svůj proslov Jakub.

Jako správný glosátor se do konverzace přidal i Libor Bouček. „Já to sushi konzumuji už svázaný,“ přiznává své způsoby jezení exotického pokrmu Bouček. „To ti ale musí čouhat aspoň dva prstíky,“ reagoval Prachař v zábavné show Inkognito vysílané každý čtvrtek od 21:35 na Primě. Jinak by totiž těžko mohl malou rolku sníst. Každopádně s těmito pány musí být zajímavé jít na večeři do japonské restaurace.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 5. 6. 2023

Úkoly všeho druhu vám dnes budou připadat jako Herkulova práce, Berani. Kvůli přepracování a napětí se můžete cítit trochu pod psa. Možná by bylo dobré, kdybyste si na chvíli odpočinuli o samotě. Pokud to nejde, snažte se alespoň trochu uklidnit. Také některé nečekané změny ve vašem okolí by mohly rozvášnit jazyky. Než začnete dělat ukvapené závěry, nezapomeňte si ověřit fakta.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.