Celebrity

18. března 2023 08:00

Karolína Oehmová

Pořádně zaskočený Švancara. Witowská mu prozradila, co dělá na záchodě

Inkognito (5) - Ze záchodu pupínek na zadku

Petr Švancara (45) v oblíbené zábavné show přišel k zajímavému a pro něj zřejmě šokujícímu zjištění. Kolegyně Světlana Witowská (50) mu prozradila, co rozhodně nikdy nedělá na záchodě.

Zábavnou show, kde je hlavním úkolem panelistů uhádnout profesi hosta, navštívil vedoucí skladu leteckého materiálu pro údržbu letadel. Při řešení toalet v letadle, kdy je největším problémem moč mimo mísu, dal Petr Švancara užitečnou radu. „V letadle se na záchodě sedí. Samozřejmě to myslím pro chlapy, věřím, že ženy na záchodě sedí,“ pronesl bývalý český profesionální fotbalista v pořadu Inkognito.

Witowská se bojí pupínku na zadku

Vedle něho sedící novinářka Světlana Witowská se dost podivila a jeho tvrzení okamžitě vyvrátila. „Já si teda na záchodě v letadle nesedám. Já si nesedám nikde na cizím záchodě,“ opáčila Witowská. To Švancaru velmi překvapilo. „To jako máte strach, že byste tam pak měla pupínek?,“ snažil se přijít na důvod jejího počínání a Světlana jen se smíchem souhlasila.

Čtěte také: Na kapavku přestávají fungovat antibiotika. Co všechno člověku hrozí a jak se bránit?

Vypracovaná stehna Světlany Witowské

Ondřeje Brzobohatého (40) toto zjištění ovšem přivedlo na úplně jinou myšlenku. „Je pravda, že musíš mít hodně pevné stehenní svalstvo,“ přidal se do hovoru Ondřej. Na to Světlana hrdě přiznala: „To mám!“ Následovalo varování divákům, že ovšem nejvíc bakterií je v oříšcích, které jsou v misce na baru, a tak by je rozhodně nikdo neměl jíst.

Ořechů z bezpečných míst se však bát nemusíte. Chcete se vyhnout rakovině? Mlsejte ořechy!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.