Celebrity

23. března 2023 15:39

Žaneta Dernerová

Prachař a Kotek vedou své děti k fotbalu. Nechybí křik ani šály

Máme rádi Česko XIII (6) – Prachař křičí na fotbale strašné věci

Herci Vojtěch Kotek (35) a Jakub Prachař (39) jsou známými fanoušky Slavie a k lásce k pražskému fotbalovému klubu vedou i své potomky. Pozadu však nezůstává ani moderátor Libor Bouček (42). O své specifické a humorné výchovné metody se pánové podělili v zábavném vědomostním pořadu. Podívejte se na exkluzivní ukázky.

K fotbalovému fanouškovství vedou své děti prakticky od počátku jejich životů. „Pro mě fandění Slavii znamená, že se jednou za čas vídám se svým vlastním otcem. Chodím tam jenom proto. Protože jinak víme, že fotbal je nechutně korupční prostředí. Jestli ti jde o fotbal, je obrovská chyba na to chodit. Takže pro mě je to společenská událost – potkat se tam s lidmi; a na pozadí toho se tam děje ta hrůza,“ charakterizuje Jakub Prachař své návštěvy fotbalových utkání. Sám přitom v minulosti přiznal, že se na nich za svého tátu leckdy stydí.

Jeho soutěžní rival a věčný smolař Vojta Kotek ho nicméně upozorní, že na společenských akcích by jeho způsoby fandění asi neprošly. „Nejsem si jistý, Kubíčku, že můžeš řvát to, co obecně na těch stadionech řveš,“ připomněl mu jeho chování, které Prachař nijak nerozporuje. „To chlapství – č*ráctví, takovej mužskej hovadismus – tam z tebe vytryskne. Ty tam řveš na člověka, který ve svém volném čase za nuzný peníze se snaží dokázat, že je nějaká autorita, protože častokrát to sebevědomí nemá valný, a nechá na sebe dobrovolně křičet strašný věci. Jako: ‚Vrať se do mámy a nech se…‘ To já dělám, no... Ale vytryskne to z tebe a pak jsi doma dobrej,“ potvrdil Vojtova slova.

Zálibu ve fotbalu se Jakub snaží vzbudit i ve své dceři. „Vzal jsem teď Miu na zápas, vyhráli jsme 3:0 s Teplicemi, tak si taky zakřičela, a tuhle se mě ptala, kdy zase půjdeme. Hlavně proto, že jsem jí za to dal Kinder vajíčko,“ prozradí Prachař v dalším díle show Máme rádi Česko, kterou uvidíte v pátek večer na Primě. Nejen on ale vede svoje dítě k fotbalovému nadšení, začal s tím už i Vojta Kotek u svého čerstvě narozeného syna. „Já už se taky pokouším, Hubert už se mnou taky sleduje fotbal. Já jsem toho letos na stadiony moc nenachodil, protože jsem volný čas trávil samozřejmě doma s manželkou a rodinou. Ale Hubert sleduje fotbal, sice nesmí koukat na televizi, leží odvrácený od toho, ale je zabalený ve slávistické šále,“ prozradil hrdý fanoušek Slavie Vojta Kotek.

Čtěte také: Vojtěch Kotek doufal v úspěšnou kariéru muzikanta. Místo ní má přebytek CD

Jediný Libor Bouček zůstává tak trochu stranou. Jednak proto, že je sparťan, jednak jeho syn Albert má na fotbalové fandění evidentně jiný názor. „Má rád klavír, ale na sobě má mikinu Bayernu Mnichov. Já se snažím alespoň tímto způsobem v něm ten sport vzbudit, ale myslím si, že klavír nakonec zvítězí, což mu koneckonců prorokoval Jakub, za což ti mnohokrát děkuju. Bude to jazzový muzikant, což znamená, že živit ho budu do devadesáti let. Svých,“ povzdechl si moderátor Libor Bouček, čímž ale velmi pobavil nejen kapitány pořadu.

Podívejte se ve druhé exkluzivní ukázce, jak probíhá fotbalová výchova synů Libora Boučka a Vojtěcha Kotka:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.