Vojta Kotek se pochlubil dojemnou fotkou syna. Hubert je celý tatínek, tvrdí fanoušci

Kotek promluvil o dítěti

Už necelé tři měsíce si Vojta Kotek (34) užívá roli novopečeného tatínka. Herec je známý tím, že si své soukromí střeží a jen málokdy nechá veřejnost nahlédnout do osobního života. Nyní ale fanoušky překvapil a pochlubil se fotografií svého malého syna Huberta.

Rok 2022 byl pro Vojtěcha Kotka plný radostných okamžiků. Na konci června se oženil a ze své přítelkyně Radany tak udělal vdanou paní a začátkem října přivítali na svět prvního společného potomka.

„Hubert I. Šman Kotek. Je tu s námi! Vítej synáčku! Milujeme tě,“ napsal dojatý herec k fotografii, kterou oznámil, že ho nyní čeká plnění nejdůležitější životní role, tedy té otcovské. Vojta Kotek, jenž pravidelně vystupuje v zábavné show Máme rádi Česko, se nyní po pár měsících svým fanouškům na sociálních sítích opět ozval a ukázal malého Huberta.

„Tak vítej v novém roce, Huberte! Děkujeme, že to s náma dáváš! A vám všem přejem, ať vás v tom roce 23 potká tolik štěstí, co nás 2, teda 3,“ připojil Kotek přání k fotografii na Instagramu, na níž pózuje se synem, ale také se svou manželkou Radanou.

Po chvíli se u příspěvku objevily komentáře fanoušků, kterým herec snímkem udělal bezpochyby radost. „Nádherná fotka a nádherný chlapeček. Je Vám moc podobný,“ napsala jedna ze sledujících. „Ten je roztomilý, celý tatínek,“ přidala se další.

Co se týče výběru jména pro malého chlapečka, byli rodiče opravdu originální. V jednom z rozhovorů pro magazín Showtime uvedli, že ještě nenarozenému synovi říkali „Šmane, Šmaníši, Šmanimíre“ a k tomu dodali, že mu jméno zřejmě zůstane. Sám Kotek nicméně přiznal, že mu syn v budoucnu asi nepoděkuje. Jak řekli, tak udělali – syna nakonec pojmenovali Hubert I. Šman Kotek.

Sdílejte článek
Štítky fotografie miminko Instagram syn otec rodiče herec Vojtěch Kotek Vojta Kotek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 6. 2024

Usmívejte se dnes na svět, Berani. Buďte vděční za věci, které máte, a za lidi kolem sebe. Umocněte v sobě příjemný, hřejivý pocit a šiřte tuto lásku mezi ostatní. Toto je pro vás velmi expanzivní období, ve kterém můžete dosáhnout poměrně hodně, pokud se do toho pustíte. Vyzařujte svou pravou povahu každou buňkou svého těla a sledujte, jak se vám naskýtají příležitosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.