Jaro Slávik o oslavách rozpadu federace: Překvapilo mě, co děvčata umí s petardami

Máme rádi Česko a Slovensko XIII (1) – Ewa Farna je produktem rozpadu Československa

Víte, co jste dělali v době, kdy vzniklo samostatné Česko a Slovensko? Celebrity ve speciálu zábavné show věnovaném třicetiletému výročí rozpadu federace zavzpomínaly, co tehdy zažívaly. Zatímco Ewa Farna (29) v roce 1993 ještě nebyla na světě, Jaro Slávik (48) žasl nad tím, co všechno dokážou modelky s petardami.

Důvod pro první speciální česko-slovenský díl pořadu Máme rádi Česko je jednoduchý. Možná si mnozí při oslavách Nového roku ani neuvědomili, že v tu chvíli zároveň uplynulo 30 let od rozpadu Československa.

Mohlo by vás zajímat: Ewa Farna zajela pod stůl. V televizi si uřízla pěknou ostudu, když nenašla své rodiště

„Na Silvestra 92 si nevzpomínám, v té době jsem je asi ještě neslavil tak jako potom. Jediné, co si pamatuji, je, že jsem si pletl Mečiara s Mečířem a nechápal jsem, proč tenista rozděluje republiku,“ lovil v paměti Jakub Prachař (39). Vojta Kotek (35) nemá z rozpadu federace zážitek vůbec žádný. „Mně byly čtyři roky. Nic si nepamatuji,“ přiznal.

Také moderátor Jaro Slávik (48) už leccos pamatuje, tedy i Silvestra roku 1992. „Měl jsem modelingovou agenturu, krásné modelky. Dělali jsme první slovenský Nový rok v dnes neexistujícím hotelu. Byl jsem překvapený, co dokážou 17letá děvčata s petardami v uzavřené místnosti,“ vzpomínal na zlomové chvíle Slávik ve speciálu show Máme rádi Česko, jejíž premiérové díly můžete sledovat každý pátek ve 20:15 na Primě.

Ewa Farna se narodila do rozpadlého manželství

Soutěžící Ewa Farna jako jediná z účinkujících rozpad federace nezažila. „Narodila jsem se v podstatě do rozpadlého manželství. Už to bylo rozdělené. Moje tvorba ale probíhala na oslavu rozpadu. To byl možná ten Silvestr,“ smála se zpěvačka, která se narodila do osm měsíců staré České republiky.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!

„Já už jsem měl tenkrát dost let, mě naši počali v 68. Jsem důsledek vpádu vojsk Varšavské smlouvy. Táta se asi lekl. Rozpad federace jsem oplakával s mým bratrem, který dnes už bohužel nežije,“ vzpomínal slovenský herec a moderátor Mišo Hudák (53). Ve speciálním česko-slovenském díle oblíbené show, která letos slaví 10 let, se představili také Soňa Norisová (49), Martin Chodúr (33) a Marián Čekovský (45).


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 2. 2024

Uvolnila se ve vás intenzivní vášeň, Berani. Těžko odoláváte touze vzít svou milovanou osobu a utéct na nějaký opuštěný ostrov. Odpočinek od civilizace by se vám hodil. Ale pokud se na takový ostrov nemůžete dostat, co takhle vytvořit si oázu přímo u sebe doma? Objednejte si jídlo z oblíbené restaurace, přineste si ho domů a užijte si intimní večer se svým partnerem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.