Zneužita pro reklamu. Ewa Farna prozradila, jak to bylo s prášky na hubnutí

Falešné reklamy s Evou Farnou

Možná jste sami na internetu narazili na některou z reklam, kde figurovala herečka Ewa Farna, Jitka Čvančarová či Monika Absolonová. Leden, kdy většina z nás hledá ideální způsob, jak zhubnout nebo změnit životní styl, perfektně využili podvodníci s prášky na hubnutí. Jejich propagaci podpořili rozhovory se známými tvářemi. Ty ale neměly nikdy proběhnout, vše bylo smyšlené. Ewa Farna kauzu uvedla na pravou míru v pořadu Showtime.

Internetová reklama na hubnoucí preparát překročila všechny meze, když zneužila známých tváří, jako je Ewa Farna. Oblíbená zpěvačka v pořadu Showtime okomentovala vlnu zpráv, která proletěla médii. „To, co se vytisklo v nějakých bulvárních článcích na toto téma, byla pravda. Což mě vlastně potěšilo, že ty články vůbec vznikly, to byla jedna z mála věcí, kdy ten bulvár byl k něčemu dobrý,“ řekla s úsměvem.

Slavná boubelka

Reklama využila publicitu zpěvačky k tomu, aby zákazníky přesvědčila, že přípravek funguje. „Je tam se mnou naprosto smyšlený rozhovor, kdy mi úplně padala brada z toho, co tam je. Že hubnu s tímto přípravkem, ať si to všichni kupují,“ popsala se slovy, že na jednu stranu věří, že lidé mají potřebu objednat si po novém roce, když všichni hubnou, nějaké prášky, které přece naše slavná boubelka používá.

„Strašně moc lidí mi píše, jestli je to pravda. Tak pravda to není, řešíme to s právníky, aby za to ta firma nesla nějakou zodpovědnost,“ vysvětlila Farna s tím, že podávají žalobu na státní zastupitelství.

Ewa Farna se vše, co se o ní za její kariéru řeklo i napsalo, snaží brát s nadhledem. Přesto podle ní musí mít status „veřejně známá osobnost“ nějaké hranice. „Myslím, že každá práce má svá úskalí, ale lhát na téma někoho, prodávat nějaké věci, obohacovat se na tom, když o tom druhý nic neví, není legální. To není už o tom, že vás něco trápí nebo vám něco vadí. Prostě vás někdo zneužívá a okrádá ty lidi,“ uvedla.

Dodala ještě, že se zneužití netýká jen jí samotné. „Když někdo překračuje zákon, tak to není v pohodě ani vůči těm lidem, ani vůči nám. Říkám nám, protože se to týká ještě Jitky Čvančarové a Moniky Absolonové. O nás všech se to napsalo, takže jsme všechny takhle zneužité.“

Zpěvačka Ewa Farna má před sebou pracovně velmi aktivní rok. Přípravy nechce podcenit. „Už jedeme. Už jsem na svých sociálních sítích dokonce vyhlásila anketu o tom, jaké by chtěli lidi slyšet písničky, dáváme dohromady playlist, scházíme se s choreografkou a tak dále, takže já už se pečlivě připravuji, ale hlavně chci ještě někam na dovolenou, takže doufám, že se spíš povede obojí, že si odpočinu i budu makat na tom koncertě,“ řekla v pořadu Showtime, který můžete sledovat pravidelně na Primě po Hlavních zprávách.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.