Celebrity

31. prosince 2022 06:05

Marie Makovská

Ewa Farna promluvila o soukromí. Není to tak růžové, doma máme brajgl

Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka - Ewa Farna o výchově dětí

Zpěvačka Ewa Farna (29) se málokdy rozpovídá o svém soukromí. V talkshow Honzy Dědka se objevila už podruhé a tentokrát prozradila, jak zvládá výchovu dětí. Také odhalila, čím plánuje fanoušky oslnit v roce 2023.

Při poslední návštěvě Honzy Dědka v talkshow 7 pádů Ewa Farna nosila pod srdcem druhé dítě, dceru Ellu. Tou dobou se bála, jak bude její život vypadat po porodu a zda vše zvládne. S manželem Martinem Chobotem měli už syna Artura, který se narodil v červnu 2019. „Říkala jsi, že to bude masakr a že si to vůbec nedovedeš představit,“ připomněl jí její slova moderátor Honza Dědek. „Je to lepší, než jsem čekala. Když jsem viděla mamky se dvěma dětmi, říkala jsem si, že je úplný nesmysl to dát,“ popsala Ewa svoje původní obavy.

Představy se částečně naplnily, život se dvěma dětmi ve spojení s kariérou není jednoduchý, ale zpěvačka ho zvládá: „Když je to vaše, tak to nějak jde. Je to masakr, ale máte tam spoustu rezervy lásky, učíte se trpělivosti,“ prozradila.

Malá Ella zatím nechodí, proto už maminka Ewa Farna přemýšlí, co bude dál: „Jsou jim tři a půl roku a devět měsíců. Je jasný, že až malá vyroste a začne chodit, bude to těžší. Občas to vypadá, že to zvládám, ale nemusí to tak být. Působím tak možná, ale taky nespím a všude mám totální brajgl. Nevypadá to všechno tak růžově,“ přiznala zpěvačka Farna, respektive Chobot. „Příjmení Chobot je velká výhra. Můj muž mi opravdu řekl, že to, že jsem si ho vzala, je největší projev lásky. Že jsem v pohodě s jeho příjmením,“ zasmála se Ewa svému příjmení, které přijala v roce 2017, kdy se s muzikantem Martinem Chobotem (33) vzali.

Ewa se také netají tím, že je vděčná za možnost rodit v České republice. V Polsku by rodit nechtěla za žádnou cenu. „Tam se jednoduše může stát, že vás nezachrání. Zkrátka bych se nyní bála být těhotná a žít v Polsku. A říkám to i v polských médiích,“ svěřila se před lety pro Prima Ženy Farna. Porod a následné období jí navíc znovu dodal odvahu jít s kůží na trh a podpořit i všechny ostatní ženy, jak to známá zpěvačka za svou kariéru udělala už několikrát. Po porodu jí na břiše zůstaly malé jizvičky, takzvané strie. Neschovala je, ale naopak se rozhodla je ukázat. Necelé dva roky po porodu tak symbolicky vydala videoklip s názvem Tělo. „Milujte své tělo i s chybami a važte si ho za to, co pro vás udělalo,“ vzkázala.

Do nového roku vchází Ewa Farna s jedním předsevzetím. Chce se dostat do formy kvůli svému narozeninovému koncertu, za jehož propagaci na svých sociálních sítích už ji fanoušci začali kárat. O koncertu podle nich Ewa mluví až moc, chybí jim příspěvky ze všedního života zpěvačky. Ta se ale rozhodla, že bude následovat nový trend a vyprodá O2 Arénu, navíc k příležitosti svých narozenin.

V silvestrovském speciále kromě herečky Ewy Farne vystoupí řada známých hostů:

„Čtrnáctého října budu hrát koncert v O2 Aréně, budou to moje třicetiny. Ano, vím, dneska je tam skoro každý, někteří i víckrát – ať jdou někam. Ale pro mě je to velká věc. Od 1. ledna, od zítřka, startuju hodiny tance, abych byla připravena tam vyšvihnout nějaké super choreografické prvky,“ prozradila Farna, na co se mohou fanoušci těšit. Celý rozhovor sledujte v Silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka 31. prosince ve 21:10 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.