Celebrity

15. listopadu 2022 09:28

Eliška Reiglová

Ewa Farna si hájí outfit ze Slavíků: Nuda není pro mě, můj přístup vyžaduje koule

Vyhlašování ankety Český slavík už dávno není jen o zpěvu. Slavné osobnosti se předhánějí v tom, která z nich vynese zajímavější a slušivější outfit. Během letošního 60. ročníku nejvíce zaujala zpěvačka Ewa Farna (29), která třpytivé oblečení doplnila modrou masivní korunkou. Kritice odborníků se nevyhnula, ona si za svou volbou ale stojí. Pro ty, kterým se její volba nelíbí, má jasný vzkaz.

Stříbrná slavice Ewa Farna během letošního vyhlašování hudební ankety rozhodně nepatřila ke snadno přehlédnutelným osobnostem. Dorazila v mohutném tmavém saku se stříbrnými aplikacemi a ramenními vycpávkami, pozornost poutaly i lesklé legíny. Outfit zkompletovala modrými rukavicemi a masivní korunkou stejné barvy.

Ještě během slavnostního večera se zpěvaččin outfit stal předmětem mnoha diskuzí a obecně se dá říct, že jeho extravagance na veřejnost nezapůsobila pozitivně. Ostatně ani návrhářka Anna Tejklová v rubrice Módní alarm na model nepěla ódy.

„Zpěvačka Ewa Farna se inspirovala u světových hvězd, tzv. Halo Crown korunkou, vysokými rukavicemi i barevně sladěnými ‚kozačkolegínami'. Veškerá extravagance i myšlenka je zcela v pořádku, ale dala by se udělat tak, aby Ewě Farne mnohem více slušela,“ uvedla Tejklová s tím, že outfit zpěvačku opticky rozšiřoval.

Pusinka pro experty

Ewa Farna si z kritiky zjevně nedělá zhola nic. Se svou volbou outfitu je spokojená i přesto, že reakce na něj byly velice chladné a často nelichotivé. Pro všechny, kteří její oblečení negativně okomentovali, nechala na Instagramu sebevědomý vzkaz.

„Pro všechny módní experty z komentářů na internetu posílám pusinku. Vaše socha Svobody. Teda ledová královna. Pardon, Slunečník s Větrníkem dohromady z pohádky Princ a Večernice. Nebo sněhová vločka? Avatar se svatozáří! Já přihazuju ještě: Kdyby O2 arena byla ženou,“ napsala.

V komentářích pak Farna odpověděla fanynce, která jí vyjádřila obdiv za to, že si na vyhlašování ankety vyšla v oblečení, ve kterém se cítila dobře. „Tenhle můj přístup asi docela vyžaduje koule, když víte, že cokoli je vždy diskutováno. Nuda není pro mě,“ odvětila zpěvačka, která tak jasně vzkázala, že se bude oblékat tak, jak jí to vyhovuje.

Pavla Dostálová řekla, za co se jí vysmála Ewa Farna:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.