Celebrity

9. července 2021 05:51

Žaneta Dernerová

Koho platonicky milovala Ewa Farna? Dodnes ho má na plakátu v pokojíčku!

Máme rádi Česko VIII (4) - upoutávka

Páteční díl zábavné vědomostní show Máme rádi Česko přinese nečekané odhalení! Talentovaná zpěvačka Ewa Farna byla v pubertě zamilovaná do Vojty Kotka! Jeho plakát měla dokonce vylepený v pokojíčku. Ewa přiznala, že ačkoliv je již vdaná, plakát Vojty tam visí dodnes. Proč? Myslí si snad, že by s ním byla šťastnější? Podívejte se na exkluzivní ukázku.

Snad každá holka má v teenagerovském věku nějakou tu platonickou lásku. Většinou se jedná o herce, zpěváka či sportovce. Nejinak to měla zpěvačka Ewa Farna. Ta se zakoukala do jednoho z kapitánů soutěže Máme rádi Česko. Její vysněným vyvoleným byl herec Vojta Kotek, jehož plakát zdobil Ewy pokoj. Na mladou maminku syna Artura to prásknul sám Vojta, když ji představoval jako člena svého týmu.

Ewa Farna má plakát Vojty Kotka vylepený dodneška

„Vynikající zpěvačka, která mi nedávno prozradila, že mě jako malá měla v pokojíčku na plakátu, a pak si vzala člověka, který vypadá úplně stejně jako já,“ uvedl Vojta Ewu, která jen souhlasně přikyvovala. Toho se samozřejmě chytil moderátor pořadu Libor Bouček. „Co tě k tomu dovedlo, že jsi ho měla v pokojíčku?“ zeptal se Ewy. „No ale fakt, to není kec, to je pravda,“ potvrdila pouze Ewa a dodala: „Já ho tam mám dodneška.“

Ewa, která nedávno ohromila celé Česko, když se její tvář objevila na prestižní reklamní ploše newyorského Times Square, ale na plakátu provedla jednu změnu. Přikreslila Vojtovi kudrliny, díky nimž je tak ještě více podobný Ewininu manželovi Martinu Chobotovi. Libora zarazilo, proč si Ewa vybrala zrovna Vojtu. Na to neměla úspěšná polsko-česká interpretka jednoznačnou odpověď. Do jejího vyhýbavého vykrucování jí ale skočil sám Vojta se slovy: „Já jsem to nevěděl. Kdybych to tušil, tak jsi mohla bejt šťastná,“ přišel s odvážným tvrzením.

Jakub Prachař tvrdí, že by Farna s Kotkem šťastná nebyla

S tím ale zásadně nesouhlasí kapitán červeného týmu Jakub Prachař. „Nenene. Jediný, co by mohla bejt, tak by mohla bejt Kotková. To je tak jediná varianta. Se šťastnou bych polemizoval,“ tvrdí Jakub. Tím ale rozohnil debatu na téma, jak by se příjmení Kotková moderátorům vyslovovalo. Podle Libora by s tím měli zřejmě problém. „Je blbý, když se zakoktáš,“ podotkne Ewa.

Vojta je ale se svým příjmením spokojený a hned uvede další argument: „Ale v Polsku, kde Ewa často zpívá, bys byla Ewa Kočková nebo Kocourková. Protože kotek je polsky kocour,“ překvapí svými znalostmi polštiny Vojta. „Kotek je kocour, ano. Takovej roztomilej kocourek,“ dá mu za pravdu Ewa. Rázem se tak ze hry Máme rádi Česko stává i Máme rádi Polsko.

Kromě Ewy se po boku Vojty Kotka objeví herečka a dabérka Stanislava Jachnická a zpěvák a textař Michal Hrůza. Proti nim se postaví v podstatě rodinný tým v čele s Jakubem Prachařem. Ten si totiž pozval na pomoc svou maminku, herečku Danu Batulkovou, která září v oblíbeném seriálu Slunečná, sestru Marianu Prachařovou a dobrého kamaráda a scenáristu Petra Kolečka.

Diváci se mohou těšit na jedinečný okamžik, kdy se na obrazovce objeví zašifrované fotky obličejů obou rodičů Jakuba. Co z toho vznikne, že by to Jakub nejraději použil jako PF přání? A co by tato zkratka v tom případě znamenala? Podívejte se v ukázce.

Na celý díl zábavné show se těšte v pátek od 20:15 na Primě.