Celebrity

28. prosince 2022 17:55

Vanesa Havlíková

Odvázaný Silvestr: Polonahý Švancara se svlečeným Taclíkem šokovali i Ewu Farnou

Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka (50) - upoutávka

Možná to znáte, tak dlouho váháte, co si vzít na sebe, až jste úplně bezradní. Stejně dopadl i fotbalista Petr Švancara. Na natáčení silvestrovského pořadu si vzal nevhodné oblečení, a tak raději přišel nahoře bez. Moderátora večera poté šokoval i herec Marek Taclík, který pro změnu zapomněl kalhoty.

Poslední večer v roce si můžete užít zábavu s moderátorem oblíbené talkshow 7 pádů Honzy Dědka a hvězdnými hosty. Do silvestrovského speciálu tentokrát zavítali zpěvačka Ewa Farna (29), imitátor Petr Jablonský (43), herec Marek Taclík (49) a fotbalista Petr Švancara (45).

O pozdvižení se postarali zejména poslední dva hosté.  Fotbalista Petr Švancara a herec Marek Taclík totiž přišli na rozhovor polonazí. Jeden dal na obdiv svoji hruď a druhý dorazil bez kalhot.

Polonahý fotbalista Petr Švancara překvapil moderátora

Do půl těla nahý zavítal do posledního letošního dílu fotbalista Petr Švancara. O domluvenou silvestrovskou scénku ale rozhodně nešlo a nic netušící moderátor neskrýval překvapení. „Vítej, no,“ pronesl překvapeně Honza Dědek svéráznému fotbalistovi na přivítanou.

„Tak dlouho jsme vybírali košili, až jsme nevybrali žádnou. Omlouvám se za to tělo všem trenérům,“ přišel s vysvětlením Švancara. Pár minut předtím v zákulisí byl ale ještě oblečený. Jenomže nevhodně pro televizní kamery. „Vzal jsem si bílou košili a ještě blbý sako. Na to, že už občas v té televizi jsem, bych mohl být zkušenější,“ dodal na vysvětlenou.

Bílá košile na kameře bolestivě svítí a jeho sako s drobným vzorem s košilí zkrátka nešlo dohromady. Naštěstí divadelní šatna Švandova divadla, kde se talkshow 7 pádů Honzy Dědka natáčí, skrývá poklady a místní kostymérka zapůjčila fotbalistovi „hrací“ košili herce Michala Dlouhého. Švancarovi každopádně nahota ale nijak nepřekáží. Je totiž vášnivým saunařem, divákům dokonce poskytl nahou fotografii ze sauny. „Všimněte si, hlavně dámy, není tak velkej. Ale co už, no. Už to tak je. Bůh někomu přidá, někomu ne. Nemám s tím problém, už jsem si na něho zvykl,“ okomentoval Švancara svoji fotografii, na níž pózuje tak, jak ho Pán Bůh stvořil.

Jeden host bez košile, druhý bez kalhot

Švancara však nebyl jediný, kdo na poslední letošní rozhovor s Honzou Dědkem přišel bez části oblečení. Herec Marek Taclík pro změnu dorazil bez kalhot. To nejdůležitější zakrývalo dlouhé sako. „Ahoj Honzo, těšil jsem se, omlouvám se. Zapomněl jsem kalhoty,“ vysvětlil nechápajícímu moderátorovi. „Ne, mě to samozřejmě napadlo, když jsem viděl Petra, že přišel do půl těla… A všimněte si, že fotbalisti si vždycky svlékají jenom trika. Proč si někdy nesundáte trenky?“ obrátil pozornost na Švancaru.

„Když máš dole žebráka, jak si chceš sundávat trenky,“ vysvětlil mu bez okolků Švancara a pravděpodobně se na herce bez spodků nemohl dívat a zaběhl mu do zákulisí pro kalhoty, se kterými skutečně během chvíle přispěchal na pódium. „To mi dala paní vzadu na záchodě, že je to toho pána, co onanoval,“ podal hercovi jeho oblečení. „Tohle vystřihnete, ne?“ ujišťoval se Marek Taclík. Nevystřihli!

„Ewo, nepřipadáš si overdressed (příliš formálně oblečená - pozn. redakce)?“ ptal se Honza Dědek stejně překvapené Ewy Farne. „Alespoň jsem v tělové barvě,“ dodala pohotově herečka, která na natáčení oblékla dlouhé světlé kalhoty a rolák v téže barvě.

Silvestrovský speciál, během kterého se budete smíchy za břicho popadat, sledujte v sobotu 31. prosince ve 21:10 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.