Silvestrovská Partička, Inkognito i speciál Honzy Dědka vám polechtají bránice

Inkognito - Silvestr 2022 - upoutávka

Hledáte-li na Silvestra 2022 tu pravou zábavu, rozhodně si nenechejte ujít silvestrovské speciály populárních pořadů, které jste zvyklí na Primě pravidelně sledovat během roku.

Na poslední den roku má televize Prima připravené hned tři silvestrovské speciály: Inkognito – Silvestr 2022, Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka a pořad Silvestrovská Partička.

Silvestr 2022 na Primě

V silvestrovské porci pořadu Inkognito jeho moderátor Libor Bouček ve studiu přivítá ve 20:15 na Primě téměř všechny panelisty, kteří jsou s pořadem spjati od samého začátku.

Můžete se těšit na Jakuba Prachaře, Ondřeje Brzbohatého, Richarda Genzera, Miloše Pokorného, Adélu Gondíkovou, Danielu Písařovicovou, ale třeba i novopečenou maminku Petru Nesvačilovou. Inkognito přivítá také řadu hostů, a to například Petra Jandu nebo Aleše Hámu.

7 pádů Honzy Dědka v silvestrovském hávu

O dobrou náladu se dále postará speciální porce rozhovorů novináře Honzy Dědka. Silvestrovských 7 pádů Honzy Dědka vyskloňuje herečka Patricie Pagáčová, imitátor Petr Jablonský a zpěvačka Ewa Farna, která se v březnu stala dvojnásobnou maminkou. Ta divákům televize Prima nabídne i hudební ukázku ze svého chystaného narozeninového koncertu. Dívejte se ve 21:35 na Primě!

S Partičkou rovnou k půlnočnímu přípitku

Ani poslední den v roce vás nenechá smíchy vydechnout jedna z nejpopulárnějších improvizačních show. Nekorektní humor, speciální hosté a neskutečné momenty zažijete v podání Michala Suchánka, Richarda Genzera, Michala Novotného, Igora Chmely, Jakuba Koháka, Daniela Dangla, Mariána Čurka a jejich speciálních hostů – přijde například Táňa Dyková. Užijte si speciální silvestrovský díl Partičky 31. prosince od 22:35.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 6. 12. 2023

Tento den je vhodný pro vyjádření vašich pocitů. Tím, že o problému budete mluvit nahlas, se nakonec domluvíte na řešení. Tím, že to, co se vám honí hlavou, externalizujete, se problém nějak snáze zvládne. Držet vše v sobě mu dává jen velmi málo prostoru k pohybu. Jste blíž řešení, než si myslíte. Najděte svůj hlas a odpověď si najde vás.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.