Vepředu sluníčko, vzadu škrtátko. Bouček s Prachařem promluvili o spodním prádle

Inkognito (20) - Vepředu sluníčko, vzadu škrtátko

Na takové televizní debaty Daniela Písařovicová určitě zvyklá nebyla. Nicméně nyní si moderátorka intelektuálních rozhovorů rozšiřuje obzory. Tentokrát dojde na témata z oblasti pánského spodního prádla a na choulostivá tajemství, která by měla být ženám skryta.

Hádání profesí hostů moderátora Libora Boučka v zábavném pořadu Inkognito se tentokrát dostane do intimní oblasti. Jakub Prachař, Ondřej Brzobohatý, Daniela Písařovicová a Miloš Pokorný se dnes budou snažit uhodnout profesi Pavla Hrstky z Chrudimi, který vyrábí spodní prádlo. Ale ne ledajaké. Jeho značka CityZen se specializuje na spodní prádlo a trička ze speciálně upravené bavlny, která nepropustí pot ani žádnou jinou vlhkost. Jakákoli tekutina po ní steče a nezanechá jediný flíček. Což přivedlo panelisty k choulostivé debatě…

Konec koláčů v Čechách

„Chcete mi říct, že v Chrudimi se vymyslelo něco, co může celosvětově vymazat koláče? To je konec koláčů v Čechách. To kazí moji vizi diskotéky v Horní Dolní, tam to máme všichni. Je konec,“ zahájil úvahu nad praktičností triček pana Hrstky Jakub Prachař, přičemž moderátor pořadu Inkognito Libor Bouček vyzdvihl benefity spodního prádla z Chrudimi. „U spodního prádla si asi umíme představit tu praktičnost. To je taková mužská záležitost, že leckdy, že jo…“ naznačoval Bouček. „…jako když ho blbě oklepeme?“ pomohl mu výrobce a spustil tím hlasitý smích ve studiu.

Vepředu sluníčko, vzadu škrtátko

„Chcete mi říct, že v Chrudimi vzniklo něco, co zamezuje vzniku takzvaného sluníčka? To je taková dětská poučka – vepředu sluníčko, vzadu škrtátko,“ přisadil si Jakub Prachař, zatímco Daniela Písařovicová už skrývala rudnoucí obličej v dlaních. „My jsme říkali vepředu mapka a vzadu škrtátko,“ přisadil si Libor Bouček. „My jsme říkali vzadu dýňový kvítek,“ nezůstal pozadu velmi pobavený Ondřej Brzobohatý, zatímco v Danielině tváři se dalo snadno vyčíst, že by raději byla někde úplně jinde. Kam až tuhle debatu nechají zajít, sledujte v pořadu Inkognito ve 21:35 na Primě.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.