Celebrity

11. května 2022 17:46

Gabriela Kolinová

Lži a demagogie! Ondřej Brzobohatý prolomil mlčení a tvrdě odpověděl Kuchařové

Ondřej Brzobohatý reagoval na slova Taťány Kuchařové

Hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (39) dlouho mlčel a rozvod s Taťánou Kuchařovou (34) a novou přítelkyni vůbec nechtěl komentovat. Jenže teď mu došla trpělivost a musel reagovat na slova své exmanželky, která pořadu Showtime poskytla velmi otevřený rozhovor. Mimo jiné řekla, že je ráda, že manželství skončilo. Žila prý ve směsici lží a manipulací, kterým v té době věřila.

Miss World Taťána Kuchařová a Ondřej Brzobohatý v nedávné době ukončili své manželství. Popasovat se s těžkou životní situací pomohl modelce terapeut. Teď se prý cítí skvěle a je připravená najít si nový vztah. I tak si ale neodpustila kritiku svého bývalého manžela. Jejich vztah nazvala toxickým a je ráda, že skončil.

Kuchařová obvinila Brzobohatého z toho, že ji podváděl s moderátorkou Danielou Písařovicovou v době, kdy spolu obnovili manželský slib a snažili se o miminko. „To, že je s Danielou, bylo v éteru už dlouho. To, že si začali a vztah posunuli do jiné roviny záhy potom, co jsme byli čerstvě po obnovení církevního svazku a pracovali jsme v té době na rodině, je prostě fakt. Chápu je, že se k tomu nechtějí vyjadřovat,“ svěřila se v pořadu Showtime Kuchařová.

Modelka prý uvěřila jeho slibům, kterými ji obelhával. „Samé lži a neskutečné manipulace. Přísahat na smrt vlastní rodiny – neskutečné věci a já tomu věřila. Myslím, že jsem to ustála velice dobře a přála bych to i jeho dalším partnerkám, aby to jednou také ustály tak důstojně,“ nešetřila kritikou Kuchařová.

Ondřej Gregor Brzobohatý: Proč to Taťána dělá? Nechápu!

Ondřej Gregor Brzobohatý se dlouho k rozpadu manželství vyjadřovat nechtěl, ale evidentně už mu došla trpělivost. „Dlouho jsem nad tím, s ohledem na to hezké, co bylo v našem vztahu, jen tiše skřípal zuby. Mám toho však už akorát dost. Na rozdíl od mé exmanželky Taťány nevyhledávám pozornost bulváru, abych v něm následně mohl šířit lži a demagogie, které by druhé očerňovaly a mě v očích veřejnosti vykreslovaly v tom lepším světle. Proč to Taťána dělá? Nechápu,“ napsal na svém Instagramu, kde zopakoval, že jeho nová přítelkyně Daniela Písařovicová není příčinou jejich rozvodu.

Brzobohatý se prý s Danielou sblížil ve chvíli, kdy už nebyl ve vztahu s Kuchařovou. „Platí fakta, která byla jasně řečena, tedy že od srpna minulého roku byly rozvodové papíry na stole, od září žiju sám a Daniela ani nikdo jiný toho nikdy nebyl příčinou. Krize, rozchod, rozvod. Vždy jde o selhání obou partnerů. Není v něm vítězů ani poražených. Hledat viníka či hrát si na oběť je stejně zoufalé a trapné jako obhajovat se před křivými obviněními,“ dodal.

Slova jeho bývalé manželky prý Ondřeje Brzobohatého natolik vyprovokovala, že už nemohl dál mlčet. „Situaci Taťána svými výroky vyhrotila do stavu, kdy se už ozvat musím. Daniela se se mnou, tedy s rozvádějícím se a následně rozvedeným mužem, začala blíž stýkat až v průběhu tohoto roku. Kdo nám přeje štěstí, tomu děkuji. Kéž čas zahojí všechna zklamání i křivdy a hlavně kéž už je klid a mír,“ napsal na závěr známý hudebník.

Kuchařová s Brzobohatým tvořili pár téměř 10 let. O tom, že je jejich vztah u konce, se začalo spekulovat ke konci loňského roku. Později sami partneři zprávu potvrdili.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.