Taťána Kuchařová: Ondřej si s Danielou začal v době, kdy jsme pracovali na rodině

Bývalá Miss World Taťána Kuchařová má za sebou rozvod s hercem Ondřejem Brzobohatým. Podle jejích slov ji exmanžel podváděl s moderátorkou Danielou Písařovicovou v době, kdy spolu obnovili manželský slib a pracovali na rodině.

Taťána Kuchařová (34) nyní začíná nové období života a naplno se ponořila do práce. S odstupem času je blonďatá kráska ráda, že z toxického vztahu odešla. Žila prý ve směsici lží a manipulací, kterým v té době věřila. Ondřej Brzobohatý (39) jí měl být za dobu jejich vztahu několikrát nevěrný. O jeho milostných aférách se Kuchařová dozvěděla z médií. Nějakou dobu se herec objevoval po boku tanečnice Zuzany Pilné a nyní randí s moderátorkou Danielou Písařovicovou (43).

„Já jsem nikdy nic nepropálila. Ta jedna z mnoha nevěr se provalila, za to si mohl sám. To, že je s Danielou, bylo v éteru už dlouho. To, že si začali a vztah posunuli do jiné roviny záhy potom, co jsme byli čerstvě po obnovení církevního svazku a pracovali jsme v té době na rodině, je prostě fakt. Tak to je a chápu, že se k tomu nechtějí vyjadřovat,“ okomentovala pro Showtime současný vztah svého exmanžela Kuchařová.

Kuchařová: Přísahal mi na smrt svojí rodiny

„Samé lži a neskutečné manipulace. Přísahat na smrt vlastní rodiny – neskutečné věci a já tomu věřila. Myslím si, že jsem to ustála velice dobře a přála bych to i jeho dalším partnerkám, aby to jednou také ustály tak důstojně,“ svěřila se modelka.

Nejtěžší období už má ale, zdá se, za sebou. Nyní se snaží zaměřovat sama na sebe a Brzobohatému a Písařovicové nepřeje nic špatného. „Jak říkám, je to jejich karma, jejich štěstí a svědomí. Nechávám ty věci plynout, třeba se časem ukáže, jak to všechno je. Nepřeji jim nic zlého. Věřím, že se nám to tam někde nahoře všem sčítá,“ uzavřela Kuchařová svou zkušenost s patřičným nadhledem. „Je to pro mě obrovská životní zkušenost a třeba mu za to jednou poděkuji. Ale nemuselo to být tak, jak to bylo. Jdu dál,“ uzavřela.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 4. 2024

Dnes je v pořádku plakat, Berani. Uvolnění je rozhodující pro přijetí. Pokud nemáte pocit strachu a omezení, může pro vás být těžké prožívat radost a expanzi. Spojte dobré se špatným a nechte tyto dvě síly, aby se ve vaší bytosti harmonicky usadily. Proveďte přípravy, které vám umožní vzlétnout do velkých výšin. Ujistěte se, že jste připraveni přijmout výzvy, které s růstem přicházejí.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.