Celebrity

27. května 2022 16:45

redakce Prima Ženy

Gabriela Boučková září v manželově show. Nevyhne se spekulacím o protekci

Máme rádi Česko XI (15) – Excelentní Gabriela Boučková

Libor Bouček zažije dosti netradiční situaci. V oblíbeném pořadu přivítá jako jednoho z hostů svou choť Gabrielu. Hned od počátku si Jakub Prachař i Vojta Kotek budou dělat srandu z toho, že protekci se určitě nevyhne a výsledek soutěže bude značně ovlivněn osobními sympatiemi. Podívejte se v exkluzivních ukázkách, čím sama Gabriela tyto spekulace ještě podnítí.

Herec Vojtěch Kotek vsadí na jistotu a do zábavné vědomostní soutěže si jako člena svého týmu pozval manželku moderátora show Libora Boučka. Angažováním Gabriely Boučkové se rozhodl zajistit si vítězství a vzepřít se své legendární smůle, která ho pořadem provází. „Pokouším se vyhovět těm diváků, kteří si přejí, abych už konečně alespoň jednou vyhrál. A protože jiné techniky se mi nevyplatily, pokouším se vyvinout tlak na rozhodčího,“ přiznal bez okolků Kotek důvod výběru speciálního člena týmu.

Zdá se, že jeho taktika bude úspěšná. Finalistka České Miss totiž skutečně zazáří, a to nejen svým půvabem. Její bleskový postřeh všem vyrazí dech. Logicky se tak ale nevyhne spekulacím, zda není průběh hry ovlivněn její přítomností nebo nezná správné odpovědi dopředu. „Ty jsi čestný člověk, Libore, viď? Takže před svou ženou nic netajíš, je to tak? Zeptám se na takovou drobnost – zapisuješ si do svého notebooku otázky k tomuto pořadu?“ ptá se kapitán druhého týmu Jakub Prachař moderátora, který nic nezastírá a vše po pravdě odsouhlasí. „To mi stačí,“ má jasno Prachař, jemuž má prý Bouček dle mnohých nadržovat.

Gabriela Boučková v zábavné show exceluje

Podezření ještě stoupne poté, co Gabriela naprosto šokuje svou bystrostí během pantomimy. Kotkovi stačí danou věc z domácnosti jen naznačit a paní Boučková sype z rukávu jednu správnou odpověď za druhou. Její spoluhráči Alexander Hemala a David Kraus se ani nestihnou nadechnout. Jakub Prachař už v dalším díle show Máme rádi Česko, na které se můžete těšit v pátek večer na Primě, o ničem nepochybuje: „Já jsem tak strašně překvapenej! Věděla devět věcí, devět! Přitom ani jedna nepřipomínala tu věc, kterou kolega Kotek ukazoval,“ křičí Jakub na celé studio.

Gabriela ani její kapitán Vojta Kotek si ale takové nařčení nenechají líbit. „To je urážlivé! Protestuju, Jakube, ty vůbec nepřipouštíš variantu, že já bych dobře předváděl a Gabriela to byla schopna poznat,“ pustí se do hádky s Jakubem Vojta. Ten si ale stojí za svým a je přesvědčený, že i diváci budou nad tímto nevídaným hráčským souzněním povytahovat obočí. „Počkejte, tak jako nám to nikdo nevěří s tím kolem, ale to je pravda, tak tohle nám už neuvěří nikdo!“ varuje je s úsměvem Prachař.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 2. 2024

Berani, dnes si dejte pozor na právníky, bankéře a burzovní makléře. Jeden z nich se vás pravděpodobně pokusí uvést v omyl nepřesnými informacemi. I když je možná v jeho či jejím zájmu, abyste tyto informace brali za bernou minci, rozhodně to není ve vašem zájmu. Udělejte si vlastní průzkum a zjistěte si všechna fakta, než se pustíte do finančních investic, které vám někdo doporučuje.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.