Celebrity

29. července 2022 13:00

Josef Šťastna

Rozchod, nebo svatba? Nepotřebuji se s ním ukazovat, říká Gregorová o Koptíkovi

Rozešla se Gregorová s Koptíkem?

Herečka Hana Gregorová (69) ve druhé polovině srpna oslaví už 70. narozeniny. Na svůj věk ale rozhodně nevypadá. V poslední době jen kvete a začaly se objevovat spekulace, že má nového partnera, protože se rozešla s Ondřejem Koptíkem (37). Vdova po legendárním herci Radku Brzobohatém (†79) ale vše uvedla na pravou míru.

Herečka Hana Gregorová většinu času tráví na Slovensku a v Maďarsku, kde si pořídila malý domek. V Praze se objevuje výjimečně a nyní do české metropole dorazila bez partnera Ondřeje Koptíka. Začaly se ihned šířit spekulace, že se s mladým přítelem rozešla.

Když na toto téma přišla řeč v reportáži pro magazín Showtime, Hanka se začala trochu durdit, že se s Koptíkem nepotřebuje nikde předvádět. „Věděla jsem, že padne tato otázka... Není to pravda, toť vše. Nepotřebuju se ukazovat, nechci se ukazovat – a že to tak napíšou? Co mám dělat,“ vysvětlila herečka redakci Showtime s tím, že příště už svého partnera do Prahy rozhodně přiveze.

Koptík řekl, že by si svatbu s Gregorovou přál

Je ale pravda, že sympatická dvojice v minulosti čelila několika krizím. Jeden čas se opravdu zdálo, že vztah směřuje k rozchodu. Koptík ale dokázal o srdce své vyvolené zabojovat a také se změnil. Na večírky dnes chodí výjimečně a nevyhledává společnost, která by jeho křehkou duši sváděla k nepravostem. Po boku zkušené herečky se z něj stal klidný domácí typ a vztahu to jen prospělo. Když už Ondřej do společnosti vyrazí, drží se po boku své lásky.

„Žiji spokojený život. Když se ale bavíme o svatbě, nemohu ani si netroufnu mluvit za Hanku, to mi nepřísluší. Pokud jde o mě, mám z minulosti téměř dořešené nějaké finanční závazky a Hanku bych si rád vzal. Ovšem musela by chtít i ona. A já nebudu mluvit o jejím stanovisku. Kdyby ovšem chtěla, určitě budu rád a půjdu do toho,“ řekl v minulosti Koptík pro eXtra.cz.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.