Celebrity

25. července 2022 05:30

Karolína Oehmová

Hana Gregorová o dětství Ondřeje Brzobohatého: Někdy mi ho bylo až líto

Hana Gregorová popsala Ondřejovo dětství

Vídáme ho v televizi, na koncertech a v titulcích úspěšných projektů. Muzikant Ondřej Gregor Brzobohatý (39) si na neúspěch rozhodně nemůže stěžovat. Svou tvrdou pracovitost zdědil zřejmě po otci. Maminka Hana Gregorová (69) zavzpomínala na jeho začátky v hudbě a také na přísnou výchovu Radka Brzobohatého (†79).

Ondřej Brzobohatý je úspěšný ve všem, do čeho se pustí. Talent má od pánaboha a zbytek zajistily pevné ruce jeho otce Radka Brzobohatého. „Radek Ondru hrozně vedl k houslím. Už ve školce zkoušeli jeho rytmus a vzali nás do lidové školy. Radek říkal, že ho vybrali jako mimořádný talent, tak jsem čekala při příchodu červený koberec, ale bylo tam asi ještě sto dětí. To, že je dnes tam, kde je –⁠ kromě talentu, který má od boha –⁠, je Radkova zásluha. On Ondru tak terorizoval, že mi ho bylo někdy až líto,“ zavzpomínala na hudební začátky svého syna pro redakci Prima Ženy Hana Gregorová. „Jako dítě byl hodně živý a všechno ho zajímalo. Byl to ale normální kluk, co lítal po dvoře a jezdil na prázdniny k mojí mámě. Byl taky vždy hrozně spravedlivý,“ dodala.

Dnes již zesnulý herec Radek Brzobohatý byl na Ondřeje rázný, což v pubertě může působit trable při seznamování s holkami. Do těch mu ale rodiče výrazně nemluvili. „Ondra měl hrozně pozdě pubertu, řekla bych opravdu hodně pozdě. My jsme mu ale na přítelkyně jen řekli svůj názor –⁠ a to bylo všechno,“ řekla Gregorová, kterou v nové sezoně můžete vidět jako VIP hosta v pořadu Inkognito, kde se kromě syna setká i s jeho přítelkyní Danielou Písařovicovou.

Ta u své potenciální tchyně dokázala zabodovat už dříve, vysoká moderátorka totiž podle ní splňuje hned několik důležitých parametrů. „Mně se líbí, znala jsem ji už předtím. Když je můj syn šťastný, jsem i já. Myslím, že je to hezká a chytrá holka. A nohy má až někam sem,“ vtipkovala o Daniele v rozhovoru pro magazín Showtime spokojená vdova po Radkovi Brzobohatém. Že si dvě nejdůležitější ženy v Ondřejově životě skutečně padly do noty, se ukázalo na červnové premiéře muzikálu Slunce, seno, jahody. Fotografové je tehdy zastihli v družném rozhovoru, nechybělo ani objetí a spiklenecké mrkání.

Hana Gregorová je přitom známá tím, že k předchozím partnerkám svého syna byla poměrně kritická. Produkční a podnikatelka Johana Indráková u ní propadla už před svatbou. Hana proto první veselku svého syna zcela ignorovala, nedorazil navíc ani tatínek Radek Brzobohatý. Na růžích ale neměla ustláno ani Ondřejova exmanželka Taťána Kuchařová (34). „Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního,“ prohlásila Gregorová v minulosti v jednom z rozhovorů pro Aha! Je tedy zřejmé, že Písařovicová byla přijatá do vskutku náročné rodiny.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.