Překvapivá slova: Matka Brzobohatého okomentovala vztah syna s Písařovicovou

Herečka Hana Gregorová se o partnerkách svého syna Ondřeje Gregora Brzobohatého v minulosti vyjadřovala poměrně kriticky a vždycky mluvila velice otevřeně a nebrala si servítky. Jak se dívá na současnou přítelkyni, moderátorku Danielu Písařovicovou? To prozradila v pořadu Showtime.

Hana Gregorová (69) je československá herečka žijící v Praze. Jejím druhým manželem byl herec Radoslav Brzobohatý (†79), se kterým má syna Ondřeje Gregora Brzobohatého. Z prvního manželství má pak ještě dceru Rolu. V minulosti měla své vztahy s dětmi poměrně napjaté. Z větší části za to mohl její bulvárem probíraný vztah s o dvaatřicet let mladším Ondřejem Koptíkem, se kterým se dala dohromady po smrti svého manžela. Teď už jsou ale jejich rodinné vztahy lepší. „Jsme v pohodě, Ondra i Rola,“ prozradila herečka s maďarskými kořeny v pořadu Showtime.

Jako matka chtěla pro svého syna Ondřeje pochopitelně vždy to nejlepší, ale občas se stalo, že kvůli tomu byla dost kritická k jeho partnerkám. U jeho bývalé ženy Miss World Taťány Kuchařové to nebylo jiné. „Nechci to shazovat, ale pro mě Miss World neznamená, že je to značka něčeho kvalitního,“ prohlásila v minulosti v jednom z rozhovorů pro Aha!.

Na první svatbě svého syna dokonce nebyla vůbec. Se svým manželem Radoslavem Brzobohatým, který byl v té době ještě naživu, se jí nezúčastnili. O tehdejší choti svého syna, televizní produkční Johaně, se pak vyjádřila následovně: „Mysleli jsme s Radkem, že má Ondra na víc.“

Hana Gregorová promluvila o Písařovicové

Gregorová o spokojenosti svého syna momentálně nepochybuje. Ondřej Gregor Brzobohatý (39) se dal po rozvodu s modelkou Taťánou Kuchařovou (34) dohromady s moderátorkou Danielou Písařovicovou (43). „Podle mě je Ondra hrozně šťastný. Byli jsme spolu v Bratislavě, protože udělal krásnou novou desku Richardu Müllerovi. A on úplně září, fakt je šťastný, z čehož mám strašnou radost,“ prozradila s úsměvem na tváři Hana Gregorová.

A jaký názor má na novou přítelkyni ona sama? „Mně se líbí, znala jsem ji už předtím. Když je můj syn šťastný, tak jsem i já. Myslím, že je to hezká a chytrá holka. A nohy má až někam sem,“ vtipkovala o novém objevu svého syna Gregorová.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.