Jakub Prachař ukázal břicho, které líbá Sara Sandeva. Těhotný jsem já, prozradil

Média začala spekulovat o tom, že herec Jakub Prachař (39) a jeho přítelkyně Sara Sandeva (25) čekají svého prvního potomka. Až nyní partneři na toto téma konečně promluvili a upřesnili, jak se věci skutečně mají. A udělali to s humorem sobě vlastním.

„Má za sebou první trimestr,“ tvrdil zdroj magazínu Sedmička o Saře Sandevě. Informace o hereččině údajném těhotenství se roznesla velmi rychle a fanoušci slavného páru tak začali netrpělivě očekávat, kdy bude radostná novinka potvrzena přímo dvojicí. Nejspíš však nečekali, že Jakub Prachař s partnerkou tyto zprávy naopak budou dementovat.

Čtěte také: Sara Sandeva: Vulgární narážky od mužů bych nesnesla. Co říká o vztahu s Prachařem?

„Drazí přátelé. Moc děkujeme za milá přání, ale opravdová pravda je taková, že v našem páru jsem to já, kdo je těhotný. I přes absenci mé vlastní dělohy,“ napsal Jakub Prachař k vtipnému snímku s vlastním břichem, které Sara Sandeva drží a líbá. Oba tak dali jasně najevo, že potomka v tuto chvíli neočekávají.

Krásný vztah

Jakub Prachař a Sara Sandeva se poznali při natáčení pohádky Čertoviny (2017), kterou režíroval Zdeněk Troška (69). „Jsem za to jenom rád a moc jim to přeju. Pokud by jim to klapalo stejně jako v případě Adélky a Jirky, bude to radost,“ uvedl pro web Prima Ženy s úsměvem oblíbený režisér. Jiskra ovšem mezi herci přeskočila až o pár let později.

Čtěte také: Prokleté natáčení Princezny ze mlejna. Zdeněk Troška vzpomíná na déšť i krádež

Sandeva a Prachař si navzájem propadli při natáčení seriálu Dvojka na zabití (2021). Svůj vztah zpočátku před veřejností tajili, časem se ale začali bok po boku ukazovat na společenských akcích. „Všechno je v pořádku, mám práci, rodinu, nejbližší lidi kolem sebe a jsem šťastná a zamilovaná,“ tvrdila tehdy herečka.

Přestože televizní a filmové hvězdy tvoří pár už několik let a jsou spokojené, momentálně se nezdá, že by plánovali zásadnější kroky. Spekulacím o údajném těhotenství Sary Sandevy učinil pár přítrž a dal najevo, že podobnou zprávu fanouškům jednoho dne případně oznámí bez zásahů zvenčí.

Sara Sandeva v pohádce Čertoviny:

Sdílejte článek
Štítky fotografie Instagram Jakub Prachař těhotenství vztah Sara Sandeva

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 6. 2023

Po emocionální spoušti, kterou jste prošli v posledních týdnech, bude období začínající dnešním dnem docela uklidňující. Těchto hladších a klidnějších vod můžete využít ke znovunalezení citové harmonie a zlepšení rovnováhy svého energetického toku. Navíc, Berani, pokud vaše fyzické zdraví není zcela odpovídající, nadcházející týdny by vám měly poskytnout příležitost k odpočinku a regeneraci.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.