Jelínková zná Vágnera už od dětství. Teď spolu tvoří novou moderátorskou dvojici

Jelínková a Vágner jsou nová moderátorská dvojice

V pořadu Nový den na CNN Prima NEWS se ve středu ráno objevila nová moderátorská dvojce ve složení Adéla Jelínková a Petr Vágner. Na diváky ranního vysílání se už moderátoři těší a doufají, že jim to bude společně klapat. Ostatně znají se už dlouho.

Adéla Jelínková je zkušená dlouholetá reportérka a moderátorka, která se dosud objevovala ve dvojici s Josefem Mádlem v alternaci s Danielou Révai. Nyní zazáří po boku Petra Vágnera v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS.

A jak komentovala své pocity před prvním vysíláním sama Adéla? „Já se těším moc a jsem strašně vděčná za tuhle příležitost, je to takový můj malý sen, i když myslím, že každý, kdo usedne u nás do moderátorského křesla, tak si tím plní své sny. Jsem hrozně zvědavá, jak nám to spolu s Petrem půjde. Doufám, že když by nějaké malé chybky přišly, tak nám to diváci odpustí,“ přeje si usměvavá moderátorka a maminka ročního syna.

Mohlo by vás zajímat: Krásná moderátorka se zabila kvůli nešťastné lásce jen pár týdnů před svatbou

Adéla zná Petra Vágnera od svých osmi let

Adéla mimo jiné prozradila, že svého moderátorského kolegu zná už od dětství. „Mohu prozradit, že mě Petr zná zhruba od mých osmi let, kdy ještě hrál v divadle s mojí maminkou a já jsem za ním chodila do divadelní šatny jako úplně malé pískle a tahala jsem ho tam za triko a říkala mu: strejdo Péťo, strejdo Péťo! Takže je vtipný, že teď spolu budeme moderovat,“ dodala Adéla, která doufá, že jim to bude spolu klapat.

„Já už docela vím, do čeho jdu, protože jsem už Nový den záskokově moderovala. Myslím, že větší novinka to bude pro Petra, ale já jsem mu říkala, že tady budu samozřejmě pro něj – kdyby cokoli potřeboval, že ho podržím při vysílání. Doufám tedy, že tomu tak opravdu bude a všechno bude hezky zapadat do sebe jako puzzle,“ uzavřela sympatická moderátorka.

Čtěte také: Manžel Evy Perkausové obul lodičky na jehlách. Hrozné, zděsila se moderátorka

Největší oříšek bude brzké vstávání

Petr Vágner se na novou pracovní příležitost také velice těší, i když přiznává, že to pro něj jakožto pro milovníka spánku, bude velká výzva. „Já moc děkuju vedení i kolegyni Adéle Jelínkové, že do toho jde se mnou, že do mě vkládají takovou důvěru. Každopádně pro mě je to velikánská výzva, protože já jsem člověk, který si rád pospí, a vždycky jsem si říkal, než jsem začal dělat tu práci, kterou dělám, že si najdu zaměstnání, kde budu vstávat v deset, v jedenáct hodin, dám si kafe, pak začnu pracovat, a najednou se mi život obrátil vzhůru nohama, protože samozřejmě teď budu vstávat nebo už vstávám, když moderuju sport ve čtyři hodiny dvacet minut, a teď ještě Nový den, takže tam budu ze začátku na dvou židlích,“ popsal své pocity Vágner.

Největší oříšek pro něj bude, aby dokázal časově skloubit práci a soukromý život. „To bude velká výzva - připravit scénář, k tomu se věnovat přítelkyni, dětem, rodině… Bude toho pro začátek docela dost, tak doufám, že to zvládnu,“ komentuje zkušený moderátor své obavy. Oba dva moderátoři ale věří, že si spolu po pracovní stránce sednou a bude mezi nimi ve vysílání symbióza.

VSTUPTE S NÁMI DO PRIMA+ A UŽÍVEJTE SI KVALITNÍ ČESKÉ I ZAHRANIČNÍ FILMY A SERIÁLY!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.