Eva Perkausová je zpět ve zprávách. Romana Šebrleho vymění za nového kolegu

Eva Perkausová se vrací na televizní obrazovky

Ani ne tři měsíce po porodu se Eva Perkausová (28) rozhodla vrátit k moderování Hlavních zpráv na CNN Prima NEWS. Čerstvá maminka si však bude z mateřské odskakovat na moderátorskou židli vedle nového kolegy. Roman Šebrle (48) totiž uvolní místo Petru Suchoňovi (38).

Jak Eva, tak Petr dle svých slov nepředpokládají, že by jim nový kolega pro moderování zpráv měl přinést jakékoli komplikace či neshody. „Změnu jsem přijala naprosto v pohodě. S Petrem už jsme ostatně dvakrát vysílali, takže už jsme malinko sehraní. Těším se na to, změna je život,“ okomentovala populární moderátorka změnu pro Showtime.

Mohlo by vás zajímat: Eva Perkausová potěšila fanoušky. Na obrazovky se vrátila jen měsíc po porodu

Zároveň dodala, že zatímco si zvykala na novou roli matky, po práci se jí nesmírně stýskalo. „Práce mi strašně chyběla. Musím pořád něco dělat a nedokážu moc posedět na jednom místě a být bez práce, takže se strašně těším a doufám, že to bude znát i na obrazovce,“ prozradila nadšeně Eva Perkausová.

Petr Suchoň, který hrál mimo jiné důležitou úlohu při prezidentských speciálech na CNN Prima NEWS, bere možnost usednout vedle zkušené kolegyně jako výzvu, nervozitu však popírá. „Eva je stále velmi mladá, ale už je to televizní legenda a velká hvězda, takže je to velká výzva. Nečekám ale žádné komplikace, protože je to velký profík a už jsme spolu v rámci záskoků několikrát vysílali,“ vyjádřil svou radost Petr.

Mohlo by vás zajímat: Petr Suchoň a Klára Koukalová slaví páté výročí svatby. Pochlubili se fotkou od moře

Nová moderátorská dvojice hlavní zpravodajské relace si bude pravděpodobně rozumět i mimo vysílání. Oba jsou totiž čerstvými rodiči, takže si nepochybně budou moci vyměňovat své zkušenosti, ale i rady týkající se péče o malé potomky. Zde má však Eva zřejmě maličko výhodu, protože její tříměsíční syn Killian je hotový andílek.

„Prcek je skvělé a strašně hodné miminko, takže si nemůžu stěžovat. Opravdu nevím, co to je, když mi miminko probrečí noc. A když nejsem doma, zastoupí mě samozřejmě tatínek nebo babička. Užívám si to,“ pochlubila se Perkausová. To Petr Suchoň dle svých slov probděné noci velmi dobře zná. „Eva má prý moc hodné miminko, zejména v noci. To my máme malého satana,“ konstatoval se smíchem moderátor, který se stal otcem syna Sebastiana před zhruba rokem a půl.

Dvojice zkušených moderátorů sice neočekává žádné větší problémy, přesto ale přípravy na první společné vysílání nepodceňují. „Přece jen je to s Petrem oficiálně poprvé a musíme se na to připravit, abychom věděli, co a jak. Strašně se na to ale těším, Petr je super parťák,“ přiznala Perkausová, která bude své první Hlavní zprávy od listopadového porodu bude s Petrem Suchoňem po boku moderovat již v úterý 21. února.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.