Celebrity

2. února 2023 14:53

Marie Makovská

Petr Suchoň a Klára Koukalová slaví páté výročí svatby. Pochlubili se fotkou od moře

Před pěti lety proběhla naprosto utajená svatba moderátora Petra Suchoně (38) s tenistkou Klárou Koukalovou (40) v exotickém ráji na Mauriciu. Nyní jsou spolu na Kanárských ostrovech a pochlubili se fotkou s mořem v pozadí, na které jsou i se synem.

Na svatbě Petra Suchoně s Klárou Koukalovou, která v roce 2016 ukončila svou kariéru tenistky, byly jen jejich maminky jako svědkyně. Obřad proběhl v utajení na ostrově Mauricius v roce 2018.

„2. 2. 2018 a 2. 2. 2023... Najdi rozdíl“ – napsal šťastný pár k fotce z kanárského ostrova Tenerife. V příspěvku je dojemná svatební fotka, před ní fotka spokojené rodinky na dovolené. A rozdíl bychom hledali jen těžko, protože Petr Suchoň s partnerkou podle fotek, alespoň co se týká vizáže, vůbec nezestárli.

Mohlo by vás zajímat: Petr Suchoň prozradil, jak vybírali synovi jméno. Ustoupil, nebo se s manželkou shodli?

Známý moderátor CNN Prima News a bývalý „sporťák“ před časem pro web Prima Ženy prozradil, že tenis spolu s Klárou Koukalovou nehrají. „Za ty roky, co se známe, jsme byli párkrát a nedopadlo to vůbec dobře,“ řekl.

V červenci 2021 se navíc jejich život obrátil naruby, když přivedli na svět syna Sebastiana. Pro extra.cz pak novopečený tatínek přiznal: „Já bych to srovnal se sportovní kariérou své manželky, byla zvyklá dvakrát denně hrát tenis, do toho měla kondiční přípravu. Takže tři tréninky denně a říkala, že oproti zvládnutí tohoto frajera to byla procházka růžovým sadem.“


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.