David Gránský popsal nejtěžší chvíle. Se ženou přišli o miminko: Obrečeli jsme to

David Gránský nejen o otcovství

S velice bolestným prožitkem se svěřil herec, moderátor a hvězda seriálu ZOO David Gránský. S manželkou Nikolou v létě 2021 přišli o miminko. Tomu ve třetím měsíci těhotenství přestalo bít srdíčko. Nastávající maminka musela dítě nosit další čtyři dny, než podstoupila operaci. „Strašně jsme to tehdy obrečeli,“ přiznal Gránský. Naštěstí druhé těhotenství vyšlo a pár se raduje z chlapečka Matea.

David Gránský prožíval před rokem a půl nejvíce bolestivé okamžiky svého života. S manželkou Nikolou se těšili z těhotenství, ale od lékaře se na rutinní prohlídce dozvěděli, že srdíčko jejich miminka netluče. O nešťastné události promluvil herec až nyní. „Nikdy jsme to do médií neříkali, vlastně o tomto strašně smutném období vůbec nemluvíme, což je možná špatně,“ uvedl v rozhovoru pro deník Blesk.

Herec přiznal, že je celá věc hodně sebrala. „Tehdy jsem to strašně obrečeli. Navíc už jsme těhotenství oznámili rodině a nejlepším kamarádům. Všichni nám říkali, že jsme mladí a zdraví lidé, co by se mohlo pokazit. Ale i tak se něco pokazit nakonec může,“ uznal Gránský, který moderuje novou show televize Prima Šampioni, ve které se už v sobotu představí zvířecí rekordmani a známé VIP osobnosti.

Podle Gránského to bylo nejtěžší hlavně pro jeho ženu Nikolu, protože na zákrok, kdy jí lékaři plod odebrali z dělohy, mohla jít až za čtyři dny. Navíc ve třetím měsíci těhotenství je plod již značně vyvinutý. „Už vidíte ručičky, nožičky, prostě všechno. Takže to bolí. Navíc si vůbec neumím představit, jaké to musí být pro psychiku ženy. Ve chvíli, kdy jsme se to dozvěděli, objednali Nikču na zákrok až za čtyři dny,“ popsal okolnosti ztráty miminka Gránský.

„Čtyři dny s tím chodíte spát a probouzíte se. To je něco, na čem by se mohlo ve 21. století zapracovat, protože čtyři dny jsou na tohle vážně strašně moc,“ zdůraznil Blesku.

Naštěstí druhé těhotenství přišlo záhy a manželé se nyní radují z chlapečka Matea, který brzy oslaví již osm měsíců. Po trpké zkušenosti si ale dávali na nějaké těšení pozor. „Do konce třetího měsíce jsme se na to snažili vůbec neupínat, nepředstavovat si to a nepočítat s tím. Bral jsem to jako zkouškové období, jestli se to chytí, nebo ne. Jako semínko, které buď vyklíčí, nebo ne,“ svěřil se.

O otcovství Gránský mluví jako o nejkrásnějším období svého života. Na konci prosince rodinka strávila pár dní v Římě. I když to chvíli vypadalo, že kvůli nemoci malého neodletí, užili si krásné dny v italské metropoli. „Hlavně malý se jmenuje Mateo. Tak jsme si řekli, že Itálie bude asi správná volba,“ prozradil herec pro web Prima Ženy.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 5. 2024

Kdyby byl každý den jako dnes, život by byl ráj, Berani. Je to pro vás potenciálně nádherné období. Možná najdete odpovědi na problémy, které vás trápí už několik týdnů. Při všech rozhovorech mějte uši otevřené. Mohli byste narazit na dílo, na které jste dlouho čekali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.