Celebrity

16. prosince 2023 06:00

Vanesa Havlíková

Jitka Sedláčková o seznámení se snoubencem: Za čtyřicet let jsi můj, řekla si tehdy

Jitka Sedláčková v 7 pádech Honzy Dědka

Jitka Sedláčková (62) vypadá čím dál lépe. Už téměř tři roky je šťastně zadaná po boku podnikatele Pavla Töpfera (74), a jak se zdá, láska jim jenom kvete. U Honzy Dědka nyní herečka promluvila o pikantním seznámení se snoubencem a objasnila také, proč se rozhodla vdát se až nyní.

Zanedlouho to budou tři roky, co se Jitka Sedláčková zamilovala do bratra herce Tomáše Töpfera (72) Pavla. Od první chvíle dávají svou lásku a vášeň pro vše dobré najevo. Jak se ale sympatická dvojice vůbec seznámila?

Čtěte také: Jitka Sedláčková dlouho věřila, že maminka neumře. Strach ke mně patří, přiznává

Partnera si Sedláčková vyhlédla už před čtyřiceti lety

„Seznámili jsme se asi před čtyřiceti lety v jeho restauraci nad Karlovem. Přišla jsem tam se svým tehdejším milencem a říkala jsem si, že ten Pavel je doprčic hezkej chlap. Měl červenou vestičku, bílou košili a jeho servírky byly překrásný,“ objasnila Jitka Sedláčková, kterou můžete znát také ze seriálu V.I.P. vraždy.

„Byla to tam taková zašívárna. Tam jsem si ho vyhlídla a říkala jsem si: Kamaráde, za čtyřicet let jsi můj. A jak jsem řekla, tak se stalo. Teď mám před svatbou, ale vdávat se nemusím. V mém věku, pokud stihnu svatbu, tak už rozvod nestihnu,“ pobavila herečka v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, který můžete sledovat každé úterý ve 21:35 na Primě.

Blesk z čistého nebe

Jak je tedy vidět, láska mezi nimi stále kvete a plánovaná svatba je jasným důkazem. Jitka již v minulosti v rozhovoru pro CNN Prima News přiznala, že si život bez mužů nedovede představit. „Jsem král srabů. Mužskou ochranu potřebuji. Mužů si vážím a miluji je. Život bez nich pro mě nemá smysl,“ řekla herečka.

„Byla jsem šťastná sama se sebou. Měla jsem letité přátele i obdivovatele. Od té doby, co jsem s Pavlem, jsem opravdu uzavřela úplně všechno a jsem naprosto šťastná. Byl to pro mě blesk z čistého nebe. Uklidňuje mě a máme se hodně rádi,“ přiznala už před více než rokem v pořadu Povídej.

Jitka Sedláčková v pořadu Povídej:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.