Celebrity

30. června 2022 20:00

Karolína Oehmová

Jitka Zelenková byla v mládí rebelka. Na střední škole měla trojku z chování

Jitka Zelenková byla za mlada rebelka

Populární zpěvačka Jitka Zelenková se svěřila, že byla v mládí velká divoška. Její dětství ale bylo plné nemocí, a právě proto jako malá chtěla být zdravotní sestřičkou nebo lékařkou. Prozradila také, jak zvládá samotu.

Jako malá strávila hodně času v nemocnici. To ovlivnilo i její pohled na vysněné povolání. „Já jako malá jsem byla poměrně nemocná. Nejdřív jsem měla angíny, pak jsem měla kloubový revmatismus, zánět srdečního svalu a byla jsem často v nemocnicích. Oblíbila jsem si sestřičky a lékaře, pro mě do dnešního dne je bílý plášť opravdu persona,“ svěřuje se Jitka Zelenková.

Místo do školy chodila za klukama

Její choroby ovšem neuhasily ten živel v ní, jako dítě byla pořádná rebelka. Když na to zpětně vzpomíná, tak je jí rodičů až líto. „Já jsem byla živel, nebyla jsem vzorový dítě. Byla jsem poděbradský éro. Především jsem jako jediná měla na střední škole trojku z chování. Bylo to za neomluvený hodiny, protože jsem už začala jezdit do Prahy. Potom jsem také chodila s kluky místo do školy. A tak různě jsem to flinkala. Měla jsem ale úžasný profesory, učitele, kteří věděli, že na žádnou školu nepůjdu a že mě baví muzika, takže tomu podvědomě fandili. Vzpomínám, že tatínek si pro mě chodil do klubu, no byla jsem číslo. On byl chudák teda,“ říká pobaveně zpěvačka, která navštívila pořad Inkognito, ten můžete sledovat i na iPrima.cz.

Partnera nemá, na samotu si zvykla

Může se zdát, že vzhledem ke společenské povaze Jitka v době covidu strádala. Opak je ale pravdou. Za svůj život už zažila hodně osamocených chvil, a tak se s tím naučila žít. „Já jsem člověk, který žije sám, takže s tím umí zacházet. Ale je to disciplína, která se musí prostě umět a nesmí vás vůbec napadnout nějaká osamělost, naopak mně je dobře. Já jsem vlastně přežila dost úskalí a různé rozchody i s hudebníky, partnery a tak. Všechno jsem to přežila, takže já si nemám na co stěžovat. Já si myslím, že je to dobrý,“ zakončuje s úsměvem Jitka Zelenková, mezi jejíž partnery patřil i Ladislav Štaidl.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.