Zpěvačka Dasha je zasnoubená už několik let. O svatbě mluvíme, ale neřešíme ji, říká

Dasha promluvila o svatbě a randění

Zpěvačka Dasha je už několik let zasnoubená. Svatbu jim zpočátku překazil covid, a pak na ni údajně nezbyl čas v důsledku velké časové vytíženosti obou partnerů. Jak situace vypadá nyní?

Dasha a její partner, bubeník Ondřej Sluka, se zasnoubili v roce 2018. Veselku jim v té době překazila situace kolem pandemie, poté už na to ale přestali tlačit. „My se možná trošku na ten covid vymlouváme,“ zavtipkovala Dasha v rozhovoru pro Prima Ženy. Mimo to se zpěvačka objeví jako VIP host zábavného 100. dílu pořadu Inkognito.

Mohlo by vás zajímat: Svatební Módní alarm: Inspirace slavnými nevěstami i tipy, jakým postavám co sluší

„My o tom doma pořád mluvíme, ale neustále je co dělat, jednak naše práce, potom dcera. Před pár lety jsme dobudovali naše bydlení, kolem kterého byla spousta starostí a potřebovali jsme věci dotáhnout. Tak jsme říkali: To má čas. Vždyť spolu stejně žijeme jako rodina, takže svatba může přijít klidně za deset let,“ mávla s úsměvem maminka dcery Žofie a s humorem dodala, že třeba přijde, až budou potřebovat změnu. Velkou svatbu ale neplánuje. Jde jí především o to, aby se sešla celá rodina a všichni spolu zažili prima den.

Ideální rande je pro ni čas s partnerem

Sama sebe ale považuje za romantičku. A jak vidí ideální rande? „Musí to být rande s mým partnerem, kdy si na sebe uděláme čas a máme se rádi. Ať už je to cokoliv, hlavně ať je to hezký smysluplný program. Já nevím, výstava nebo botanická zahrada. Nejsme úplně na luxusní večeře. Když je to nějaký zajímavý program, je to dostatečně romantické,“ popsala svou představu budoucí nevěsta.

Přiznala zároveň, že Den svatého Valentýna nikdy neslavili. „My si ho děláme kdykoliv přes rok,“ dodala na závěr sympatická brunetka.

Spolupráce s Karlem Gottem

Dasha se hudbě věnuje prakticky od dětství, kdy hrála na housle a klavír, nakonec ale skončila u zpěvu. Postupně její kroky vedly až k dlouholeté spolupráci s Karlem Gottem, kterému dělala vokalistku. Na tuto éru vzpomíná s láskou v srdci a považuje ji za milník své kariéry. „Nezapomenu na svoji krásnou dvacetiletou etapu po boku Karla Gotta. To bylo moc hezké období. I životní, protože jsem ještě byla mladá, bezstarostná a bezdětná,“ zavtipkovala Dasha v rozhovoru pro web Prima Ženy.

Čtěte také: Karel Gott se chtěl ženit ve Vegas jako Elvis. Později ale Ivaně místo svatby vyčetl

Stejně tak si ale od Mistra vzala spousty profesních kvalit. „Já doufám, že jsem si od něj vzala nějakou formu připravenosti, pokory. On opravdu muzikou žil, nic nepodcenil, byl to perfekcionista a já mám tento přístup k práci taky ráda,“ nechala se slyšet hudebnice. Celý rozhovor se zpěvačkou Dashou si můžete pustit v úvodu článku.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.