Expartneři Lucie Vondráčková a Michal Dlouhý si stále umí vyměnit vášnivé pohledy

Kapitán Exner II (3) - upoutávka

Co se se v mládí naučíš… V herecké kariéře Lucie Vondráčkové i Michala Dlouhého slavné rčení určitě platí. Oba začínali jako dětské herecké hvězdy. A teď? Jsou z nich dokonalí herci. Člověk chvílemi přestává věřit, že v televizi nebo v divadle například svádění jenom hrají. A to od konce jejich letitého vztahu uběhlo bezmála dvacet let.

Lucie Vondráčková tvoří s Michalem Dlouhým dokonalý herecký pár, což potvdí pokaždé, když je postaví bok po boku na jeviště nebo před kamery. Před pár lety spolu zazářili například v Othellovi na Shakespearovských slavnostech. On byl žárlivý Othello, ona Desdemona. Při rozhodující scéně, v níž Dlouhý Vondráčkovou uškrtil prostěradlem, se divákům tajil dech. Vypadala hodně věrohodně. „Vždycky je s ním skvělá spolupráce a zábava,“ nemohla si herečka vynachválit profesionální spolupráci s Michalem Dlouhým.

Neméně dokonalý herecký výkon podávají i v zamilovaných scénách. Jak jim to spolu klape před kamerou je vidět i v seriálu Kapitán Exner, jehož natáčení Lucii přilákalo až z Kanady, kde tou dobou žila s dětmi a exmanželem hokejistou Plekancem. „Nebýt Exnera, tak bych tak brzy z Kanady neletěla. Ale když už jsem tu byla, natočila jsem si ještě dva klipy,“ nestěžovala si ale nijak praktická herečka a zpěvačka.

Seriálová postava Lucie sice žije archeologií a bádáním, nicméně šarmu Michala Dlouhého, tedy kapitána Exnera, neodolá. Dívejte se na 3. díl v sobotu ve 20:15 na Primě. Roli si jenom užívala, protože se na place potkávala i s dalšími fajn herci. Kolegu z oboru archeologie například ztvárnil herec Viktor Preiss.

„S panem Preissem jsem měla tu čest se setkat už několikrát. Kromě toho, že mě s velkou laskavostí připravoval na zkoušky na konzervatoř, setkali jsme se například při natáčení krásného televizního filmu In nomine patris,“ prozradila ještě Lucie.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.