Kateřina Brožová se ukázala nenalíčená. V 55 letech má pleť jako dvacítka

Kateřina Brožová o dceři

Nestárnoucí hvězda českého showbyznysu Kateřina Brožová (55) se rozhodla opustit mrazivé Česko a odletěla na dovolenou na Maledivy. Tam momentálně teploty přes den stoupají až ke 30 stupňům, a tak si herečka může užívat nefalšovaného plážového relaxu. Fanouškům se pochlubila snímkem z cesty na masáž, na němž i přes absenci make-upu vypadala skvěle.

Kateřina Brožová se svým sledujícím na Instagramu už v pondělí pochlubila snímky z letadla a nechala je hádat, kam má asi namířeno. Ač mnozí hádali správně, realitu odhalil fanoušek, který byl čirou náhodou také jejím spolucestujícím. Díky naplánované dovolené se jí podařilo utéct před tuhými mrazy na prosluněné Maledivy.

Čtěte také: Kateřina Brožová otevřeně popsala svůj vztah s exmanželem. Na dceru je pyšná

Maledivy jsou ostrovním státem jižní Asie a patří mezi jednu z nejoblíbenějších turistických destinací. Pláže jsou čisté, moře průzračné a personál bývá velmi ochotný. Co víc si přát? Navíc v resortech bývá dostupné wellness na vysoké úrovni. Herečka si tak zašla odpočinout také tam.

„Cestou na masáž... no make-up, no filter... jen tak,“ napsala Brožová k fotografii na Instagramu. Na té je sice okouzlující panorama, ale příznivce zaujal spíše fakt, že bez nejmenšího množství líčitel vypadá oblíbená herečka vysloveně fantasticky. Mladistvý vzhled by jí mohla závidět i řada výrazně mladších žen.

Kromě komplimentů jí zveřejnění takového snímku vyneslo také pozvání na rande. „Vypadáte skvěle a jste moc krásná žena, rád bych vás chtěl pozvat na rande. Děkuji za odpověď,“ napsal Kateřině Brožové jistý František. I z jiných komentářů je však evidentní, že přirozenost lidé zkrátka obdivují nejvíc.

Kateřina Brožová zůstala v říjnu zamčená v obchodě:


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.