Celebrity

18. června 2022 09:25

Gabriela Kolinová

Kiki a Maki už jsou obě maminkami. Nausch Sluková porodila a prozradila i jméno

Plážová volejbalistka Markéta Nausch Sluková (33) se konečně dočkala svého dárku, jak o těhotenství mluvila během vánočních svátků, a porodila holčičku. Ta dostala jméno Maya. Dvojnásobná medailistka z mistrovství Evropy sdílela něžnou fotku na svém Instagramu.

K fotce připsala pyšná maminka pouze: „Vítej, Mayo.“ Tím prozradila i zajímavé jméno, které spolu s manželem a koučem Simonem Nauschem pro holčičku vybrali.

Těhotenství oznámila volejbalistka během loňských vánočních svátků. O očekávaném miminku mluvila jako o tom nejkrásnějším dárku.

„Věřím, že vám letos Ježíšek nadělil spoustu krásných chvil, radosti a milých překvapení. My ten nejkrásnější dárek dostali už před pár měsíci. Nechávali jsme si to pro sebe a nejbližší rodinu, ale náš předčasný vánoční dáreček už se moc skrývat nechce a začíná se jasně ukazovat světu. Zdá se tedy, že je na čase se o tu radost podělit i s vámi. Kdo by to byl řekl, že rok 2021 nakonec přeci jen bude jedním z mým nejmilejších a že poslední čtvrtletí letošního roku vyjde konečně podle představ,“ oznámila Sluková na sociálních sítích.

Ostatně i její bývalá spoluhráčka Kiki, Kristýna Hoidarová Kolocová, je pyšnou a dokonce už dvojnásobnou maminkou. Její Viktor oslavil před týdnem už druhé narozeniny. A v listopadu loňského roku přišla na svět holčička Klárka.

Kiki a Maki v rozhovoru v talkshow Geni a Míši (2014):

Zatímco Kristýna Hoidarová Kolocová ukončila profesionální kariéru, Markéta Nausch Sluková s novou mateřskou rolí rozhodně sportovní dráhu skončit nechce. „Chtěla bych se k vrcholovému sportu ještě vrátit. Jak rychle to půjde, to teprve uvidím časem, ale ještě mám pár nesplněných písečných snů,“ svěřila se nedávno volejbalistka.

Dramatický rozchod Kiki a Maki

Beachvolejbalistky Kiki a Maki se spolu znaly od základní školy, odehrály na plážových hřištích deset sezón. Staly se mistryněmi Evropy do 23 let, dvakrát vyhrály mistrovství České republiky a na Letních olympijských hrách 2012 v Londýně dokonce obsadily 5. místo. V roce 2015 přišel rozchod.

„Hrály jsme spolu deset let, od deseti let jsme se i znaly, kamarádily. Ten vztah přešel do takové marketingové klícky. Dlouhou dobu to fungovalo, jenže pak přišel moment, že už jsme neměly kam růst. V roce 2015 jsem Kristýně řekla, že už nechci takto pokračovat, a tam přišlo to, proč to bylo tak dramatické. Zatímco já to nechtěla mediálně probírat, Kristýna se rozhodla o tom mluvit. To drama vzniklo tím, že to bylo prezentováno jen tou její formou, takže celá kauza byla hodně jednostranná,“ uvedla tehdy v rozhovoru pro server flowee.cz Sluková s tím, že by to řešila jinak. Zda se jejich vztahy někdy napraví, není jisté. Třeba by jim v tom mohla pomoci nová mateřská role a jejich děti.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.