Celebrity

1. června 2022 12:19

Gabriela Kolinová

Tenistka Plíšková se raduje z miminka. S fotbalistou Hanckem sdíleli něžnou fotku

Tenistka Kristýna Hancková (30), rozená Plíšková, se společně s manželem Dávidem Hanckem (24) radují z prvního společného potomka. Páru se narodil syn. Šťastnou novinkou se pochlubili na sociálních sítích. A přidali něžnou fotku. Hned se vyrojily gratulace jak od fotbalistů, tak od tenisových hvězd.

Tenistka Kristýna Plíšková poměrně nedávno oznámila, že se tajně vdala. Své ano řekla fotbalistovi pražské Sparty Dávidu Hanckovi po tříleté známosti. Těhotenství Plíšková odhalila už na začátku prosince nádhernými fotografiemi s partnerem a rostoucím bříškem.

Nyní mají manželé velký důvod k radosti. Na světě přivítali syna, který dostal tradiční jméno. „Vítej Adamko. Milujeme tě,“ napsali na Instagram a přidali něžnou fotku, na které se oba sklánějí nad miminkem.

Pod příspěvkem se hned vyrojilo mnoho gratulací. Srdíčka poslala tenistka Barbora Strýcová, která je už také maminkou. Další srdíčka připojila sestra Karolína Plíšková. Páru pogratulovala i pražská Sparta.

Plíšková své první těhotenství oznámila na svém profilu černobílou fotografii, na které je se svým partnerem. Napsala k ní stručný vzkaz: „Poslední Vánoce ve dvou.“ Hancko svou milou požádal o ruku na dovolené v Chorvatsku. „Navždy ano,“ pochlubila se v červenci fotkou se zásnubním prstýnkem Plíšková.

Jak to má se svatbou a se založením rodiny Karolína Plíšková?

Kristýna Plíšková je aktuálně na 146. příčce ve světovém žebříčku a jejím největším úspěchem bylo 35. místo v roce 2017. Fotbalový obránce Dávid Hancko přišel do pražské Sparty v srpnu 2019. Z italské Fiorentiny ho vykoupili za 2,5 milionu eur a on se díky tomu stal čtvrtou nejdražší posilou ve sparťanské historii.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 5. 2024

Berani, budete se muset spolehnout na své analytické schopnosti a pevnou sebekontrolu, abyste se dostali z rozbouřeného moře, ve kterém se dnes nacházíte. A stresu se nevyhnete. Nejhorší nástrahou, která vás čeká v kariéře nebo při studiu, by bylo pochybovat o svých schopnostech. Máte příležitost, abyste si vyzkoušeli svou sebedůvěru. Jen se ujistěte, že obstojíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.