Celebrity

7. února 2022 06:00

Ondřej Mrázek

Karolína Plíšková přiznává: Neumím vařit ani řídit. Kdy plánuje založit rodinu?

Karolína Plíšková kvůli zranění prošvihla významný tenisový turnaj Australian Open. Nyní se ale pomalu zotavuje a po dlouhé době se taky objevila na veřejnosti. Při té příležitosti prozradila, jak to má se šperky, vařením i plánováním rodiny.

Devětadvacetiletá česká tenistka Karolína Plíšková v současnosti patří mezi jedny z nejlepších tenistek na světě, o to víc asi všechny její fanoušky zamrzelo, když se dozvěděli, že se během soustředění ve Španělsku zranila a skončila se zlomeninou pravé ruky. Nyní se ale sympatická sportovkyně pomalu vrací do formy, přičemž si našla čas i na zodpovězení několika zajímavých otázek ze svého života. S čím vším se svěřila v pořadu Showtime televize CNN Prima NEWS?

Šperky a kabelky jsou základ

Plíšková hned v úvodu přiznala, že je vlastně stejná, jako každá ženská. Miluje totiž drahé luxusní věci. Pochlubila se, že má doma slušnou sbírku kabelek a že v současnosti nejvíce ujíždí na špercích. Za co naopak utrácet nemusí, jsou hodinky, které prý většinou dostává, a boty, protože nenosí podpatky.

Kromě módy ale došla řeč i na její kariéru a osobní život. Tenistka přiznala, že krátce poté, co se zranila, to pro ni bylo nesmírně těžké. Pořád doufala, že ruka nakonec nebude zlomená. Nejhorší obavy se však potvrdily, a přišla tak o Australian Open i další turnaje. Nyní se už ale naštěstí cítí lépe a věří, že návrat je blízko. „Začínám pomaličku, ale nesmím to přehnat. Nejraději bych vlítla na kurty a byla tam dvě hodiny,“ svěřila se s tím, že ruka už nebolí, jen občas oteče.

Kariéra zatím dostává přednost

Právě vynikající forma z loňského roku a vidina dalších úspěchů v tom letošním jsou hlavním důvodem, proč Plíšková na otázku, jestli neplánuje po vzoru své sestry Kristýny miminko, odpověděla rázným ne. „Jsem šťastná, kde jsem. Mám život ve svých rukách, a až budu chtít dítě, snad bude,“ vysvětlila. Těhotenství by navíc znamenalo dlouhou pauzu od tenisu –⁠ a to si česká reprezentantka momentálně neumí moc dobře představit: „Raději skončím jednu věc a pak začnu druhou, než abych dělala obojí.“ Její manžel Michal Hrdlička navíc už dítě má, takže v tomhle ohledu na ni nijak netlačí.

Na závěr na sebe tenistka práskla, že ji vlastně vůbec nebaví vaření. Prý na to nemá vlohy, a tak jídla s partnerem většinou objednávají nebo chodí do restaurací. A bylo to tak i během lockdownu. „V tomhle jsem asi špatná manželka. Nevařím, neřídím... jsem taková k ničemu,“ uzavřela se smíchem Plíšková. Na celý rozhovor se podívejte v úvodním videu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.