Tohle je 6 nejkrásnějších tenistek světa, které září i mimo kurt. Jaké muže okouzlily?

Sexy tenistky

Následující ženy jsou nejenom talentované, ale také krásné. To je pro většinu mužů přímo vražedná kombinace. Kromě toho navíc vydělávají pohádkové peníze. Podívejte se, jací partneři stojí po boku těchto úspěšných sportovkyň.

Maria Šarapovová

Čtyřiatřicetiletá Ruska se se svými 188 centimetry zařadila mezi jednu z nejvyšších žen v tomto sportu. Vydělává pohádkové jmění a své peníze si umí pořádně užít. Nezapomíná však na druhé a podporuje například oběti černobylské havárie a nemocné děti. Před rokem se zasnoubila s podnikatelem Alexanderem Gilkesem, který je blízkým přítelem britské královské rodiny. „Říkám ‚ano‘ už od prvního dne, kdy jsme se potkali. Bylo to naše malé tajemství, že?“ napsala Maria Šarapovová k oznámení na svůj Instagram. Kariéru profesionální hráčky ukončila v únoru 2020.

Camila Giorgiová

Třicetiletá italská tenistka Camila Giorgiová patří mezi nejkrásnější sportovkyně světa. Své fanoušky nedávno potěšila fotografiemi pouze ve spodním prádle. Při pohledu na ně se nejednomu muži orosí čelo. Kromě krásy má ve vínku tahle kráska i talent. Ve světovém žebříčku jí patří aktuálně 33. místo, vyhrála například v Montrealu, kde ve finále porazila Karolínu Plíškovou. Giorgiová si své soukromí velice střeží, ale nějakou dobu randila s tenistou jménem Giacomo Miccini. Aktuálně je však single, takže pánové pozor, máte šanci.

Karolína Plíšková

Devětadvacetiletá česká kráska si s Giorgiovou klidně muže změřit síly i na poli krásy a sexappealu. Karolína je šťastně vdaná a na tváři jí pořád září úsměv. Za manžela si vzala sportovního komentátora Michala Hrdličku. Nedávno nafotila sexy kalendář pro dobrou věc a fotografie nabízejí velkou dávku krásy a dokonalosti. Její neméně krásná sestra, Kristýna Plíšková nedávno oznámila, že se svým snoubencem čeká miminko.

Caroline Wozniacká

Caroline Wozniacká (31) je bývalá dánská profesionální tenistka polského původu. A za svůj život toho stihla opravdu hodně. A zdaleka to nebyly jen samé úspěchy na kurtech. Sympatická tenistka si prošla chvílemi, které by jí záviděl málokdo. Byla jí totiž diagnostikována revmatitida a ta s tenisem dohromady bohužel nejde. Vloni ale tahle kráska porodila dcerku a užívá si naplno rodinné štěstí. Za manžela má amerického bývalého profesionálního hráče basketu Davida Lee.

Kateřina Siniaková

Pětadvacetiletá tenistka se pyšní nádhernou záplavou zrzavých vlasů, i když byla ještě před časem blondýnka. Ohnivá hříva jí ale neskutečně sekne a udělala z české tenistky opravdovou dračici. Siniaková randí s českým tenistou Tomášem Macháčem, se kterým se dala dohromady během Australian Open.

Lucie Šafářová

Svou profesionální kariéru ukončila tato čtyřiatřicetiletá kráska už v roce 2019. Teď má doma hokejistu Tomáše Plekance, se kterým se tajně vzala a mají spolu dcerku Leontýnku. Nedávno také oznámili, že brzy budou čtyři. Kráska s pohádkovou kariérou žije i pohádkový život bez skandálů a rodinu staví nadevše.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 5. 2024

Tento den nemusí patřit k vašim oblíbeným, Berani. Možná si až příliš uvědomujete omezení, která vám přináší vaše hlavní zaměstnání. Pravděpodobně budete toužit po odpovídající odměně za svou práci. Tento den je vhodný k definování nových osobních a profesních cílů. Budou vás podporovat při plnění vašich povinností. A co takhle mezitím požádat o zvýšení platu?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.