Komikům pátý den vaření dojde humor. U Tigrana bude dusno mezi Danem a Arnoštem

Zase lasagne - Prostřeno! S29 (45)

Páteční hostitel Tigran pohostí své kolegy stand-up komiky u sebe doma. Každá legrace jednou končí. Nebude poznat, kde končí vtip a začíná opravdová nevraživost. Po pěti dnech už je toho asi na všechny dost. Kdo nakonec zvítězí?

Soutěž amatérských kuchařů s komiky Danielem Čechem, Karlem Hynkem, Petrem „Nastym“ Cerhou a Arnoštem Frauenbergem skončí v pátek večeří u Tigrana Hovakimyana. Soupeři si celý týden v Prostřeno! utahují z jeho arménského původu, s ním to ale ani nehne. V České republice žije 28 let a důvodem stěhování jeho rodiny byla ekonomická situace. Arménsky dnes mluví jen s rodiči a některými kamarády. Soutěžící čekají arménské speciality, Arnošt by si dal vrabce se zelím.  Na menu se objeví arménský durum, zeleninová polévka, lasagne a éclair.

Zajímavý je především hlavní chod, jelikož tuto italskou specialitu připravoval ve středu i Daniel. Ovšem v bezlepkové verzi. Jak uvidíte na prima+ a vpodvečer na obrazovce, bude se srovnávat. Arnošt, stejně jako v předchozích dnech, bude pohoršovat Daniela svými způsoby u stolu. „Už to zase pitváš, co?“ upozorní na nevhodné chování. Lasagne totiž Arnošt považuje za naprosto zbytečný pokrm ze zbytků. Vyjídá jen maso a křupavé těstoviny nechá Nastymu, který počítá s tím, že zbytek porce sní. „Prostě jsem dostal krásné kuřecí karbanátky, které když vyndáš, tak je to fajn,“ myslí si Arnošt.

Podívejte se, co odstartovalo dohadování u stolu:

Nasty si všímá proměny nálady u stolu

Tigranovo menu není složité, avšak v jednu chvíli bude potřebovat radu. Zvolil totiž složitější dezert, který se naučil od manželky. Ta se nechce ukazovat na kameru, ale bude zpovzdálí hlídat, jestli dělá všechno správně a napomínat ho. Tigran se netají tím, že by rád vyhrál a doufá, že hostům bude chutnat. Arménský durum prý znamená sendvič. Jde o plátky sušeného hovězího s chlebem lavaš a Arnošt bude uchvácen. Jsou to pro něj nové chutě. Zeleninová polévka bude hodně hustá, ale chuťově v pořádku. Jak se Arnošt pozastavuje nad konzistencí polévky, nechá ji z výšky padat ze lžíce do misky, takže všude prská.

To opět neunikne Danovi, který má příležitost okomentovat nevhodné chování. „Dan se cítí pohoršený u stolu častěji, vždycky když má pocit, že je to nepatřičné. Prostě je to magor občas,“ komentuje to Arnošt. Ostatní už to ani nekomentují a jen čekají, až si to pánové vyříkají. Vtipné to nepřipadá nikomu. „Dneska jsem si poprvé řekl, že to mezi Danem a Arnoštem není až taková hra. Že to oba už tak trochu se*e,“ myslí si Nasty. Z čeho doopravdy pramení nevraživost mezi kolegy? Dívejte se v pátek, kdo byl ve hře úspěšnější.

Sdílejte článek
Štítky FTV Prima Prostřeno! speciál komik stand-up Karel Hynek prima+ Arnošt Frauenberg Petr Cerha Daniel Čech Tigran Hovakimyan

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.