Celebrity

22. dubna 2023 07:45

Marie Makovská

Královna Alžběta II. by slavila 97 let. Princezna Kate zveřejnila dojemný snímek

Královna Alžběta II. se vydala na svojí poslední cestu ze svého zámku Balmoral

V dubnu by bylo královně Alžbětě II. 97 let. Královská rodina při té příležitosti sdílela na sociálních sítích dojemnou fotku, kterou princezna Kate vyfotila v létě uplynulého roku. Tedy jen chvíli před tím, než královna zemřela.

„Dnes by její zesnulé veličenstvo královna Alžběta oslavila 97. narozeniny. Tato fotografie – zobrazující ji s některými z jejích vnoučat a pravnoučat – byla pořízena v Balmoralu minulé léto,“ napsala královská rodina k snímku na Instagramu.

Přečtěte si také: Kate Middleton už poněkolikáté ve stejném šperku. Je cenově dostupný a má skrytý význam

Fotka je plná dětí a působí přirozeně, což lidé všeobecně ocenili. „Miluji normální rodinné fotky,“ napsala jedna ze sledujících. Fanoušci z řad rodičů ale pochválili také schopnost fotografa zachytit pohled všech dětí do objektivu. A fotografem nebyl nikdo jiný, než princezna Kate. Může být tedy náležitě hrdá, jakou vzpomínku se jí podařilo vytvořit.

Princezna Kate fotí velmi ráda a její fotky královská rodina často využívá, právě při příležitostech, jako jsou různá výročí a narozeniny. Na snímku královny s několika jejími vnoučaty a pravnoučaty samozřejmě nechybí děti prince Williama a princezny Kate (princové George a Louis a princezna Charlotte) nebo děti prince Edwarda (lady Louise a hrabě James).

Sdílejte článek
Štítky vzpomínka Instagram Alžběta II. královská rodina William, princ z Walesu Catherine, princezna z Walesu Charlotte, princezna z Cambridge George, princ z Cambridge rodinné fotky

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 13. 7. 2024

Berani, duchovní záležitosti by vás mohly velmi zajímat. Možná se budete chtít ponořit do metafyzických studií a meditací, ale pracovní nebo rodinné povinnosti by vám mohly bránit v uskutečnění těchto přání. Nenechte se tím zklamat. Místo toho se soustřeďte na všední povinnosti a dokončete je. Pak můžete přejít ke skutečně fascinujícím záležitostem.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.